2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende canim 2.5 senedir aralıklı oruç yapıyorum.
1 senede ideal kiloma ulaştım 1.5 senedir koruyorum şükürler olsun.
Yaşam tarzim oldu artık benim.

aynı yaştayız sanırım yaştan dolayı zorlaşıyor

İğne gününü saymadan yumurta çatladıgi saatten baz almak lazım canım döllenme o zaman oluyor olursa bak bugünden sonra beklemeye başla işte çünkü tamamen negatife dönmüş
Hımmm tamam ozaman canım böyle düşünmemiştim pazar yapmam lazkm testi ama normalde doktor öyle dedi bekleyelim bakalım inşallah pozitife döner

kızlar merhabalar bir sorum olacaktı. 29-30-31 günde adet olan birisiyim. 28 hiç olmadım hep 29 üstü. bu ay muaneye gittiğim de doktor 15.gün büyüyen yumurta göremediğini ya da çatlamış yumurtanın salınımı var dedi. Emin olamadı ya da bu ay yumurtlama olmayabilir dedi yani. 22.günüm progestron değerime baktırdım içime dert oldu çünkü 20,5 çıktı. Agustos ayında bir gebelik elde etmiştim gebe kaldığım ay da 15,97 çıkmıştı beta değeri yine 22.gün de heveslenmeli miyim bilemedim. doktor hormonun yanında betayı da istemiş bugün beta 0 yazıyor. kafam karıştı progestron değeri yüksek çıkıp betası pozitif olan vaar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…