2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sizigidiler sizi benim yoldan dönüp sızmamı mı beklediniz... Herşeyi didik didik okuyup takip eden ben herşeyleri kaçırmışım🥺🥺 benim adım babaanne anneanne adı değil ama çokta o kara yakın :KK70: düşünülmüş değil takvim yaprağından ismim 🙈abime de uyuyormuş. Hoca ev sahibimiz ezanı okumuş, amin 🙈🙈
Kilo vermek isteyen arkadaşlara aralıklı orucu tavsiye ederim, kk ya yıllar önce üye olmamda sirf kilo vermek içindi. Bir çok yolu deneyip, 1 kere dışında çokta başarı elde etmemiş biri olarak söylüyorum, Aralıklı oruç deneyimlediğim en güzel sistem.
Safransari Safransari @savascii sevayd sevayd fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss @Mervenur277 @melegim can @mutluanne2779 @imagination forever melisaa93 melisaa93 bebekheyecani bebekheyecani @Birhayaleyolculuk @XbirKadin @canancan11
Bende canim 2.5 senedir aralıklı oruç yapıyorum.
1 senede ideal kiloma ulaştım 1.5 senedir koruyorum şükürler olsun.
Yaşam tarzim oldu artık benim.

Biliyorum canım üç ay önce gittim doktor üç ay daha deneyin olmazsa gelin dedi üç ay dolmuş olacak işte gideceğim inşallah. Bizim de 8 ay dolmuş oluyor normalde. İlk gebeliğimde de 15 ay sebepsiz olmamıştı
aynı yaştayız sanırım yaştan dolayı zorlaşıyor :KK43:

Kızlarr sonucum çıkmış :KK200:
1675319278133.png

fnd_50 fnd_50 pozitifbiri pozitifbiri maman maman melisaa93 melisaa93 bebekheyecani bebekheyecani L A L L A L D dra21 Devakus Devakus T TASUU ay kım vardı aklıma gelmıyor nıcknameler suan
Kızlar bugun bat günüm sonucum nasıl sizce ?

İğne gününü saymadan yumurta çatladıgi saatten baz almak lazım canım döllenme o zaman oluyor olursa bak bugünden sonra beklemeye başla işte çünkü tamamen negatife dönmüş
Hımmm tamam ozaman canım böyle düşünmemiştim pazar yapmam lazkm testi ama normalde doktor öyle dedi bekleyelim bakalım inşallah pozitife döner🌹

kızlar merhabalar bir sorum olacaktı. 29-30-31 günde adet olan birisiyim. 28 hiç olmadım hep 29 üstü. bu ay muaneye gittiğim de doktor 15.gün büyüyen yumurta göremediğini ya da çatlamış yumurtanın salınımı var dedi. Emin olamadı ya da bu ay yumurtlama olmayabilir dedi yani. 22.günüm progestron değerime baktırdım içime dert oldu çünkü 20,5 çıktı. Agustos ayında bir gebelik elde etmiştim gebe kaldığım ay da 15,97 çıkmıştı beta değeri yine 22.gün de heveslenmeli miyim bilemedim. doktor hormonun yanında betayı da istemiş bugün beta 0 yazıyor. kafam karıştı progestron değeri yüksek çıkıp betası pozitif olan vaar mı

X