2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlarım ben 2 saat çiş tutup sıvı da almadım ve yine tekrarladım. Arada bir fark yok gibi. Herhalde yarın tam pik i görürüm. İnşallah. Biz bugün yine de değerlendirdik. Eşime whatsaptan fotosunu attım, annesindeydi atlayıp gelmiş :KK70:

Screen Shot 2023-02-01 at 22.38.17.png

canım 5.gündeyim ben nasıl gittiğine dair bir fikrim yok henüz😂😂 hep kasım ve bacak ağrım var yattığımda hissettiğim değerlendirmeye devam ediyorum işte . Nasip artık🤲
Sen ne durumdasın sen de gün sayıyorsun de mi
Evet benim sonradan gelip çatlamayan yumurtam olduğunu için dün iğne oldum bugün değerlendirmeye baslicam bende pazartesiye kadar gün aşırı devam edicem bakalım hakkımız da hayırlısı benim de bacak ağrım çok

Ayy herkesın ısmı cok guzel yaa.genc ve dınamık nesıl olarak hepımızın burda olmasına cok sevındım🥰
Benim adımın neresi iyi sahte cennet anlamı 😂😂 nerde hoca görsem olmaz olamazzz değil adını diyor fırça yiyorum sanki ben koydum adımı bana kızıyor😂

Kızlarım ben 2 saat çiş tutup sıvı da almadım ve yine tekrarladım. Arada bir fark yok gibi. Herhalde yarın tam pik i görürüm. İnşallah. Biz bugün yine de değerlendirdik. Eşime whatsaptan fotosunu attım, annesindeydi atlayıp gelmiş :KK70:

Eki Görüntüle 3200919
Ayy super bebısımm uc gunu ıı degerlendır😻neysekı senınkı benımkı gıbı degılmıs gelıyo 🤣🤣🤣🤣

X