2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bi soruyla şimdi sizi biraz güldüreyim yumurta akı gibi akıntı olunca mi yumurtluyoruz 🤭😅😅😅😅 yoksa çatlıyor mu 😅😅

Bizde ne olduysa ben hamile kaldıktan sonra oldu..benimkinin Allah korusun 8 senedi cocuğu olmuyor ama o bizim gibi takmıyor yani hiç tedavi bile olmuyor lafta diyorda çocuğum olmuyor ama olması için insan doktora gitmeli.
Allah Allah çok garipp belkide belli etmiyordur

Kızlar pazar günü ovu testim koyu cikmisti, dün pik oldu bugün de pik. 2 güne 1 şeklinde devam ediyoruz ilişkiye. Havuç yemeli miyim zamanı kaciririm diye çok korkuyorum beynim asla spermin 3 gün yaşadığını kabul edemiyor 😂
Hahha benim gibi düşünen birini buldum. aynen 3 gün olayını benimde beynim kabul edemiyor 🤣🤣 sanki ölüyor gibi hissediyorum 5 saat sonra

Hahha benim gibi düşünen birini buldum. aynen 3 gün olayını benimde beynim kabul edemiyor 🤣🤣 sanki ölüyor gibi hissediyorum 5 saat sonra
Senin gibi düşünüyorum bnde 😅😅 1 gün ara verince olmayacak gibi geliyor bu gidişle 12 saat ömür verecez spermlere😅😅

Yok kendisi zaten diyor..sen diyor yenge aşırı derecede çocuk istiyorsun..ben tabi onun gibi olamam zaten..8 sene içinde 1 defa bile doktor tedavisi görmemek..zaten artık kimse bir söz demiyor
Ama bazen çok araştırıp tedavi görse bile söylemiyorlar benim eştim hep ay ben çocuk hiç istemem ay üf sevmem diyordu hiç doktora da gitmiyordu sonra hamile kaldıktan sonra öğrendik ki bir buçuk senedir doktora gidiyormuş kaynım söyledi 🙈 onu da bak biz iki sene bekledin olmadı sonra bir buçuk sene doktor kapısı aşındırdık istiyorsanız çocuk geç kalmayın falan dedi öyle öğrendik

Ben de 12 saat yaşar gibi düşünüyorum 😂😂 ama bir yerde de okumuştum sperm 9 saatte folikullerin girişine ulasiyormus 😂 şakası bir yana inşallah degerlendirmedigimiz günler spermler içeride başarılı olurlar😂

Ben de 12 saat yaşar gibi düşünüyorum 😂😂 ama bir yerde de okumuştum sperm 9 saatte folikullerin girişine ulasiyormus 😂 şakası bir yana inşallah degerlendirmedigimiz günler spermler içeride başarılı olurlar😂
Umarım Hızlı geçerler hızlı hızlı hareket ederler inşallah kafamızdaki şu düşüncelerden bir nebze kurtuluruz 🙏🏼😅 bazı topikleri okuyorum özellikle kız bebek isteyenlerin yumurtlama dönemi uyguladıklarına vs. yumurtlamaya 2 gün kala ilişkiyi bırakıp hamile kalan çok.
Yani aslında olacağı varsa oluyor yoksa can mı dayanır hergün hergün ilişkiye🙈
Benim olursa ilk gebeliğim olacak o sebeple tecrübesiz ve aceleciyim. 🙈 burada çook şey öğrendim🥹

Kızlar bi soruyla şimdi sizi biraz güldüreyim yumurta akı gibi akıntı olunca mi yumurtluyoruz 🤭😅😅😅😅 yoksa çatlıyor mu 😅😅
Bence bu kişiye göre değişiyor burdan anladığım kadarıyla😄 mesela benim yumurtlama gününden 3 gün önce akıntı başlıyo yumurtlama günü yoğunlaşıyo çatlama günü bitiyo.

Bence bu kişiye göre değişiyor burdan anladığım kadarıyla😄 mesela benim yumurtlama gününden 3 gün önce akıntı başlıyo yumurtlama günü yoğunlaşıyo çatlama günü bitiyo.
Ben önceleri hiç dikkat etmiyordum bu ay bebek düşününce dikkat ettim bilgim yok bu konuda valla gören beni acemi zanneder güler yaa😅😅

X