2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben 1 defa tamda 17 gün gecikme yaşadım ve benim adetlerim hep düzenli..kandan çok baktım hep neqatif gösteriyordu tam 17 günde adet oldum ..doktor dedi hiç bir sorunun yok aşırı stresten olmuş öyle
Bu ara sıtreslıyım evet ama bu kadar da etkılemez dıye düşünmüştüm olabılır mıs demekki teşekkür ederim💜 doğal yolla en kısa surede nasıl regl olabılırım fıkrın varmı.regl olmayı bu kadar istiyrceğim aklıma gelmezdi bidaha inşallah olmam olmam demıcem hayırlısı ne ise o olsun sımdı de regl olmak ıcın dua edıyorum😔

Bazıları da bekle diye yazmıs Baska yerde Dr. Söktürücü verir ama sen doğal yollarla ol diye bilmiyorum ya. Ama sen haklısın balım en kısa zamanda gitmem lazım
Gerektıgı durumlarda söktürücü de kullanmak kotu degıldır kı uc bes gun olsa neyse dıcem kuzum bence gozukme vaktı gelmıs adet masajıda yapsana

Bu ara sıtreslıyım evet ama bu kadar da etkılemez dıye düşünmüştüm olabılır mıs demekki teşekkür ederim💜 doğal yolla en kısa surede nasıl regl olabılırım fıkrın varmı.regl olmayı bu kadar istiyrceğim aklıma gelmezdi bidaha inşallah olmam olmam demıcem hayırlısı ne ise o olsun sımdı de regl olmak ıcın dua edıyorum😔
Bende öyle sanmıştım acaba neden stres ola bilirim..mesela ben o ay hsg çektirecektim adetimi bekliyordum..korkuyordum belkide ondan stres yapmışım..şimdi sana vidyo atıcam..o masajı hep yaptım ve hemen söküldüm

Bende öyle sanmıştım acaba neden stres ola bilirim..mesela ben o ay hsg çektirecektim adetimi bekliyordum..korkuyordum belkide ondan stres yapmışım..şimdi sana vidyo atıcam..o masajı hep yaptım ve hemen söküldüm
Ya çok teşekkür ederim bekliyorum cok dua etcem size bu durum o kadar zor ki heryerimde sivilce cıktı artık eşimin yüzüne bakamıyorum

Kızlar bu çatlatma iğnesini oldum ama hiçbir şey hissetmedim bugün bazen normal şeylere de şaşırıyorum iğne olanlar yazabilir mi takvime göre yarından itibaren gün aşırı değerlendirmeye çalışcaz nasip bakalım
Valla canım bende bugun oldum benim mide krampları sırt ağrılarım oldu çatlasa da kurtulsaam😂

X