2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Şimdi o spermler için mikroçip yöntemi varmış bı araştır istersen canim bana kalırsa hiç beklemeden tüp bebek tedavisine basvursaniz iyi olur
Mikroçipli aşılamayı duydum onu düşünüyorum zaten henüz araştırmadım ama çok okudum bunu spermleri daha iyi seçiyormuş falan diye
Tüp bebek aşılamadan sonraki mecburi seçeneğim olacak , oraya varmam inşallah

Yok canım pıhtılar normal bir arkadaşta yukarıda çinko eksikliğinden de oluyor yazmıştı bak o da vardır belki ama çatlayan yumurtaların kabuğu gibi düşün foliküller de dökülüyor bide kalınlaşan rahim duvarı da öyle normal yani he başka sebeplerden dolayı da olabilir ama olması normal genel olarak

Benim bu ay kasıklarım son 10 gündür çok ağrıdı ya gene mi kiste dönüşüyor biri diye korkuyorum gebelik olmadığından emin olduğum halde test bile yaptım o kadar sıradışı ağrı var tabiki negatif çıktı ama bu ağrı gözümü korkuttu klomen mahvetti bütün düzenimi (

Teşekkür ederim canım zaten büyük ihtimalle çinko eksikliğim var Demir eksikliğim var d vit falan da düşük ondan kaynaklı o zaman ama o pıhtılar düşmeden bir sancı giriyor beş on dakka sonra düştüğünde ani bir rahatlama oluyor sancım sonra yine bir süre sonra tekrarlıyor

Bence hiç klomenle falan uğraşma canım bir aktarla bitkisel tedavi yada mfk diyorlar 3 ay yapın biraz pahalı maalesef 3 ay sonra etki ediyor bu tedaviler iki ay daha bekleyin tedavi sonuçlanmazsa aşılama yada tüp bebek yaptırın

Mfk benzeri takviye alıyorum canım inositol folik asit multivitamin bisürü şey içeren . Kasımda kullandım klomeni ama eşimde sıkıntı olduğunu bilmiyorduk boşuna kullanmış oldum üstüne de kist yaptım 7 gün süren adetim klomen ayında sadece 1 gün çok az ve simsiyah bir sonrakinde 1 gün yğun 1 gün lekelenme toplam iki gün oldu şimdikini bekliyorum bikaç güne gelecek adet düzenimi bozdu ve adet olmadan hiç ağrım olmazdı 10 gündür kasık ağrısı çekiyorum Anlamadım bişey gayet düzenli güzel giden adet döngüm bozuldu yani
Bakalım bu ay inşallah rayına girer sonra dediğin gibi diğer aşamalara geçeceğim artık

İnşallah canım ama eş tedavisi ile ilerle erkekte ya da kadında sorun olsun olmasın sebepsiz olmadığında her ikisine de tedavi yapıyorlar belki de kasık ağrın bişeyler vardır o yüzdendir sağlıkla nasip etsin Rabbim bize

Seninkide artık gitmişdir bence. Küçük gelenlerde kalintilaridir temizleniyosundur. İnşallah şubata duzeliceksin. İstersen özelden bir doktora görün bende görünücem
Devlette başka hastaneye gittim sorun yok dedi. Pazartesi olmadı kan testi veririrm yine folik asite başlarım. Artık alttan muayene falan olmak istemiyorum zorda kalmadıkça.

İkimizde eş takviyelerinden kullanıyoruz canım okuduğum öğrendiğim herşeyi uyguluyorum gerisi Allah tan artık İnşallah en kısa zamanda hepimiz kavuşuruz

İkimizde eş takviyelerinden kullanıyoruz canım okuduğum öğrendiğim herşeyi uyguluyorum gerisi Allah tan artık İnşallah en kısa zamanda hepimiz kavuşuruz
Amin inşallah Rabbim en hayırlısını en hızlı en kolay şekilde nasip etsin canım

İnşallah canım rabbim dualarımızı kabul eylesin

Evet ağrısı çok fazla ama kürtaj korkumdan hapla düşük yaptım. Hiç sormadan alıyorlar evet. Allah'tan benim hemşire arkadaşım vardı o gün oradaymış sana bunu yapmalarına izin vermem dedi. Aslında bi iğneye bakıyormuş rahimi direk uyuşturabiliyorlarmış. Ama 5 dklık iş olarak bakıp hallediyorlar. Hiç denemedim ama oradan geçerken çığlıkları çok duydum hala çok kötü oluyorum düşündükçe. Geçmiş olsun sizede

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun şanslı gününüzdeymişsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…