2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

)) nasıl denk gelmiş gerçekten keçi boynuzu pekmezi çok işe yaramıyormuş canım yine pekmez gibi olan özü daha etkiliymiş bide saraçoğlu nunda söylediği kürü yapıyorum keçiboynuzunu kaynatıp o suyu içiriyorum yani . E vitaminini erkek infertilitesinde okudum bazılarının doktorları önermiş araştırdım ben de etkiliymiş onuda ekledim listeye)) bide geçen sene bahçeciye başvurup yarım bıraktığım tüp bebekteki doktor maxigo maxijino eş paketi takviyesi vermişti onu kullanıuoruz akşamkarı da arada beraber kabak çwkirdeği çitliyoruz domateste çok iyimiş içindeki likopenden dolayı. Aklıma gelenler bunlar . Burda çopu arkadaş mfk nın eş paketini kullanıyor. Erkek infertilitesinde de erkek için çoğunlukla proxeed in iyi olduğunu söylemişler

Bir sürü şey denemişsin canım sen de inşallah hiç birine denk gelmeden bu ay kendiliğinden olur inşallah ben de eşimin değerlerinin toparlanmasını bekliyorum sonra femera sonra da aşılama düşünüyorum sırasıyla bakalım nasip artık

Adetliyken önerilmiyor diye biliyorm canım gittiğin yerde de yapabilirsin ben bekarken çok soğan suyu içtim enfeksiyonum çok oluyordu bende böyle bir etki yapmamıştı burda okudum ilk defa

Canım ateşime bakar mısın birden düşük olup normal seyrediyor ana övülasyon takibi de yapıyorum henüz pik görmedim bu düşüş ne oluyor bilgilendirir misin tekrar beni

Eklentiler

• Screenshot_20230115_170831_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 31
Teşekkürler canım bilgi için. Ya ben direkt pekmez yediriyordum araştırayım:) evet şaka gibi oldu valla esim de çok şaşırdı. İşaret olarak düşündük. Kabak çekirdeği severim bende bu akşam için alayım. Fındık ceviz yiyorduk biz de :)

Hepimize yarasın Allah niyetlerimizi hayırlıya çevirsin inşallah

Canım ateşime bakar mısın birden düşük olup normal seyrediyor ana övülasyon takibi de yapıyorum henüz pik görmedim bu düşüş ne oluyor bilgilendirir misin tekrar beni
Canım bazılarının ateşi istikrarlı gidiyor ama bazılarınında oynak olabiliyor . O oynaklıktan ziyade çatlamadan önce ve çatlamadan sonra bakmalısın daha çok . Bak bu ateş tablosu örneğinde de oynak epey, çatlamadan önce bir tık daha düşmüş, çatlamadan sonra ortalama yükselmiş, bir de yine bazılarında yerleşme düşüşü de oluyor ama kimisinin olmuyor da . Yani bir defalık ta değilde en az bir aylık veri olsun ki elinde ancak anlayabilirsin demekki benim bünyem çatlamadan önce böyle çatlayınca böyle sonrasında da böyle davranıyor diyebilmek için ve sonraki döngülerinde de buna göre davranıyorsun falan

Amin camım inşallah napalım ne duysak görsek irdeleyip deniyoruz işte Allah daha çok aratmadan nasip etsin inşallah hayırlısıyla bir an önce

Amin camım inşallah napalım ne duysak görsek irdeleyip deniyoruz işte Allah daha çok aratmadan nasip etsin inşallah hayırlısıyla bir an önce
Ben bugun ateş ölcumune de başladım. Dr a gidene kadar da değerlendirecem erken yumurtlama olasılığına karşı. 2 ay bu Dr ne diyorsa onu yapmaya karar verdik. Sonra tüp bebek dusunecegiz umarım gerek kalmaz

Ben bugun ateş ölcumune de başladım. Dr a gidene kadar da değerlendirecem erken yumurtlama olasılığına karşı. 2 ay bu Dr ne diyorsa onu yapmaya karar verdik. Sonra tüp bebek dusunecegiz umarım gerek kalmaz
Canim sen daha 3 aydır korunmuyorsun değil mi ?
Tüp bebek için erken değil mi ?

Canım temmuz ayından beri korunmuyorum. Vajinismus geçmişimiz de var. Yaşım 34 eşim 36. Açıkçası yaştan dolayi tüp bebek diyoruz eğer klomen ise yaramazsa
Benim de vajinusmus geçmişim var.
Ama bu çocuk düşüncesiyle o kadar birliktelik oldu ki son 8-9 aydir, 10 senelik vajinismusum geçti
Bende eşim de 37 yaşındayız.
Gittiğim doktor yaşla ilgili bir sıkıntım olmadığını söyledi, hormonlar normal, eşim geçen ay test verdi o da normal. Sebepsiz yere olmuyor
Klomen de 1 kez kullandım

Yaaa kıyamam 5 sene vajinusmus yaşadık biz de. Temmuz ayında Dr la yendim. Ama hala ben alttayken direkt olmuyor önce üstte alışmam gerekiyor zamanla geçer inşallah buna da şükür. Kuzum kişiden kişiye değişir belki benim hormonlarim maşallah çok iyi 2018 den beri de tablo tutuyorum korkuma maşallah hep ayni değerlerim. Ama yumurta rezervin küçük dedi doktor bana. Önemli olan hormonların Ama klomenle yumurtalarına müdahale edelim dedi. Vajinismus illetinden sonra umarım bu ay ikimizde bebislerimize kavuşuruz Amin birbirimizi en iyi anlayanlardan biriyiz şuan

Klomeni nasıl kullandın canım ben regl 3. Gunu başladım akşamları 2 tane içiyorum. Catlatma iğnesi vermis miydi. Klomen etkisi devam ediyormuş. Maşallah yaşla ilgili de problemin yokmuş benim gibi Rabbım en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Vajinusmusu Dr la mi yendin. Bir de benim gibi ilk girişte problem yaşıyor musun. Ben kasılıyorum hala. Bugün beraber olduk canım aşırı yandı yine. Tamamen kastigim için yanıyor canım. Zevk zaten 0. On sevisme sonrası bitiyor direkt

Tamamdır ben bir kaç ay yaparım madem inşallah gerek kalmazsa hamile kalırım uzun uzun yazdığın için teşekkür ederim hakkını helal et

Bende hala öyle canım.
Üstte olmalıyım önce, hakimiyet bende olmalı yavaş yavaş, sonra normale dönüyor
Bende yüzde yüz yendim diyemez ama eskiye göre rahatım.
Benim normal hormonlarıma bakıldı ama amh a bakılmadi. Yumurta rezervi o değerle daha iyi anlaşılıyor sanırım. Şu an küçük bir ilcedeyim, hastane o değere bakmiyirmus daha büyük bir hastaneye gitmek gerekiyor.
Bu ay yumurtlama zamanı eşimden ayrı olacağız sanırım. Resmi bir işlem için Ankara'da olmam gerekiyor.
Diğer ay da başka şehre tasiniyorum, eşimin tayini daha geç çıkacak yanıma. İnşallah yumurtlama zamanına denk gelmez ayrı olduğumuz süre.
Eşim yanıma geldikten sonra artık daha donanımlı bir hastaneye gitmeye başlayacağım. Yaza kadar ne yapılırsa, sonrası çok beklemeden tüp bebeğe geçelim diyorum bende

Evet canım doktor hemen tüp bebek dedi zaten takviye bile demedi de biz yapıyoruz işte gene. Amin hepimiz için inşallah beklediğimizden de yakın zamanda kavuşuruz..
Eşinizin değerleri çok mu düşük Bizim de düşük ama aşılama ile şansımız var Aralık ayının son haftası hsg oldum tüplerim temiz çıktı şimdi aşılama için adetimin bitmesini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…