2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kürtaj olalı 11 ay oldu devlette oldum hiç uyuşturmadılar acı çektim klomen 3 ay denedim olmadı 9 ay folik asit kullandım ovitrelle kullandım olmadı bu ay sadece incir ve soğan suyu başka hiç bir şey yapmıyorum birde dua ediyorum bu ay hepimiz hamiş kalırız amin ve çok sevsiğim bir söz var Allah'ım geciktiriyorsa güzelleştiriyordur.(Amin) 🙏🙏

Kürtaj olalı 11 ay oldu devlette oldum hiç uyuşturmadılar acı çektim klomen 3 ay denedim olmadı 9 ay folik asit kullandım ovitrelle kullandım olmadı bu ay sadece incir ve soğan suyu başka hiç bir şey yapmıyorum birde dua ediyorum bu ay hepimiz hamiş kalırız amin ve çok sevsiğim bir söz var Allah'ım geciktiriyorsa güzelleştiriyordur.(Amin) 🙏🙏
Soğan suyunu nasıl yapıyorsun canim ?
Adetin bittikten sonra mı başladın ?

Soğan suyunu nasıl yapıyorsun canim ?
Adetin bittikten sonra mı başladın ?
Adetin bittikten 3 gün ya da 5 gün sonra başlıyorsun sabah, akşam ılık şekilde içiyorsun (15 gün boyunca) adetini erken getirebilir dikkat et. Ve her gün yenisini taze şekilde yapıp içeceksin 1 tane soğanı 4de bölüp kaynamış suyun içine atıcaksın bu kadar 🤗

Adetin bittikten 3 gün ya da 5 gün sonra başlıyorsun sabah, akşam ılık şekilde içiyorsun (15 gün boyunca) adetini erken getirebilir dikkat et. Ve her gün yenisini taze şekilde yapıp içeceksin 1 tane soğanı 4de bölüp kaynamış suyun içine atıcaksın bu kadar 🤗
Canim bende başladım ama adetin 3. Günü başlamış oldum. Bir de şehir dışına cikiyorum ondan 4 gün yapıp bırakmam gerekecek. Yada gittiğim yerde de mi yapsam 15 güne tamamlamak için .

Bir keresinde adet bittikten sonra başlamıştım bir kaç günde adetim tekrar başlayınca bırakmıştım. Adeti dongum değişmişti, bunda adetliyken başlayayım dedim ondan.

Canim aşılama tüp bebek süreci baslat artık. Bekledikçe zaman lehimize işliyor.
Ben 9 ay akışına bıraktığım için çok pişmanım. Gerçi benim de sebeplerim vardı, sınava hazırlanıyordum, ama 3 aydır sınav süreci de bitmişti, daha ciddi tedavi sürecine baslasaydim keşke.
Canim aşılama tüp bebek süreci baslat artık. Bekledikçe zaman lehimize işliyor.
Ben 9 ay akışına bıraktığım için çok pişmanım. Gerçi benim de sebeplerim vardı, sınava hazırlanıyordum, ama 3 aydır sınav süreci de bitmişti, daha ciddi tedavi sürecine baslasaydim keşke.
canım ben de tüp bebek sürecine başlamak istiyorum ücretleri nedir bilginiz varsa paylaşır mısınız?

canım ben de tüp bebek sürecine başlamak istiyorum ücretleri nedir bilginiz varsa paylaşır mısınız?
Canım biz oralara varmamak için elimizden geleni yapıyoruz zaten daha o aşamalara geçmediğmiz için tam bilgimiz yok her yer farklı oluyor ama bahçeci şuan 40 bini buluyor mesela ,, tüp bebek sayfalarında daha fazla konuya hakim olanların yorumlarından bulabilirsin ,, inşallah oralara varmayız 🙏🙏

Merhabalar benim ismimi de yazar mısınız kızlar bat 10 şubat sat 11 ocak
Cuma günü regl 3. Gunu Dr a gittim klomen verdi klomende 3. Günüm akşamları 2 tane içiyorum ctesi yumurta kontrolüm var

Ekliyorum canım şifa olsun tedavin ama niye sabah akşam değil de iki tane akşam ilk kez duydum bunu
Çok sağol kuzum valla benim ilk tedavim kuzum sanırım evet sabah akşam vermisler çoğu arkadaşlara. Bana akşamları 2 şer tane verdi eşime de sordum şimdi yanlış anlamadık di mi diye yok dedi

Ekliyorum canım şifa olsun tedavin ama niye sabah akşam değil de iki tane akşam ilk kez duydum bunu
Sende klomen mi kullanıyorsun canım. Allah bu ay hepimize yardım etsin inşallah. Ctesi yumurtalarına bakacaz ona göre ileri için karar verecez dedi. İğne verecek mi vermeyecek mi bilmiyorum eğer çoğul gebelikten korktuğu için vermezse ver diyecem :) yaşım 34. Çevremden duyduğum ve buradan okuduklarımla reglim 3. Gunu gittim Dr a. Dr klomen için tam vakti iyi yapmışsın Dedi verdi. Hormonlarim iyi ama rezervim yasa bağlı mükemmel degil

Çok sağol kuzum valla benim ilk tedavim kuzum sanırım evet sabah akşam vermisler çoğu arkadaşlara. Bana akşamları 2 şer tane verdi eşime de sordum şimdi yanlış anlamadık di mi diye yok dedi
İlginç günde 1 kullanan var ya da sabah akşam var ama bunu ilk kez duydum Garip olan hiç bi ilaçta duymadım bunu günde 2 olan ilaç sabah akşama yayılır hep inşallah bilinçli demiştir doktorun

Sende klomen mi kullanıyorsun canım. Allah bu ay hepimize yardım etsin inşallah. Ctesi yumurtalarına bakacaz ona göre ileri için karar verecez dedi. İğne verecek mi vermeyecek mi bilmiyorum eğer çoğul gebelikten korktuğu için vermezse ver diyecem :) yaşım 34. Çevremden duyduğum ve buradan okuduklarımla reglim 3. Gunu gittim Dr a. Dr klomen için tam vakti iyi yapmışsın Dedi verdi. Hormonlarim iyi ama rezervim yasa bağlı mükemmel degil
Ben kasımda kullandım bir tanesi kiste dönüştü malesef benimde yaşla orantılı değerlerim mükemmel değil ama sonradan öğrendikki eşimin de iyi değilmiş o yüzden şuan o na konsantreyiz

Ben kasımda kullandım bir tanesi kiste dönüştü malesef benimde yaşla orantılı değerlerim mükemmel değil ama sonradan öğrendikki eşimin de iyi değilmiş o yüzden şuan o na konsantreyiz
Eşim için henüz sperm testi veremedik. Üroloji el ile muayene etti kan bakti normal dedi. Esin için ne yapıyorsunuz canım benimkininde çok iyi değildir bence varikosel geçmişi var 19 sene önce olmus ameliyat yaşı 36

İlginç günde 1 kullanan var ya da sabah akşam var ama bunu ilk kez duydum Garip olan hiç bi ilaçta duymadım bunu günde 2 olan ilaç sabah akşama yayılır hep inşallah bilinçli demiştir doktorun
İnşallah canım yarın arar sorarım ama yarından sonra bir günüm kalıyor zaten :) gecti artık umarım problem olmaz

Şubat ayına devreden, gebelik isteyen güzel anne adayları!! inşallah hep birlikte burdan 9 aylık kırmızısız bir döneme transfer olacağız🌺🌺🌺

❗İsmini yazdıracak arkadaşlar lütfen yazdırıp ortadan kaybolmayın sonra😂 son durumu bizimle de paylaşın.. ❗

Eki Görüntüle 3187250

Ateş takibini paylaşmak isteyenler:
  1. sevayd sevayd 78e488 Ovulation charts on FertilityFriend.com
  2. @Papatyamaviss 6e5665 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Anne adayı 🌺SATBATDurum
@Aysegul6108 1 ocak1 şubat:dua:
@kumru_asya893 ocak1 şubat:dua:
mutluanne2779 mutluanne2779 4 ocak1 şubat:dua:
@kanadakul4 ocak1 şubat:dua:
@Tikabasa 2 ocak2 şubat:dua:
@aynurland2 ocak2 şubat:dua:
@sandriyon7 ocak2 şubat:dua:
@Eslinam19 4 ocak3 şubat:dua:
@trueliving_3 şubat:dua:
L A L L A L 1 ocak4 şubat:dua:
@canancan114 ocak4 şubat:dua:
@marilyn955 ocak6 şubat:dua:
@serenayal6 ocak6 şubat:dua:
@Feyzacim8 ocak6 şubat:dua:
@tubiiloji12 ocak6 şubat:dua:
@siyah yada gri13 ocak6 şubat:dua:
@dra219 ocak7 şubat:dua:
@sonsuzaskk9 ocak7 şubat:dua:
Safransari Safransari 11 ocak7 şubat:dua:
@lavinya-8 ocak8 şubat:dua:
@Papatyamaviss8 ocak8 şubat:dua:
@TASUU8 ocak:dua:
@Kubraslm12 ocak9 şubat:dua:
@mbaytekin11 ocak10 şubat:dua:
@firuzedadas12 ocak10 şubat:dua:
@destinesiaa13 ocak10 şubat:dua:
Perlitik Perlitik 10 ocak11 şubat:dua:
@mooncrown2001 23 şubat:dua:
Canim beni de ekler misin? Sat 1 ocak Bat 6şubat
Gerci pcos oldugum icin batta emin degilim programin tahmini bu🙈🙃

Eşim için henüz sperm testi veremedik. Üroloji el ile muayene etti kan bakti normal dedi. Esin için ne yapıyorsunuz canım benimkininde çok iyi değildir bence varikosel geçmişi var 19 sene önce olmus ameliyat yaşı 36
Canım keşke eşinin testini önce yapıpta klomene başlasaydın geçmişi de varmış üstelik ben sonradan öğrenince çok kötü hissettim boşuna hormon aldım boşuna kist yaptım bide onun için tekrar ilaç kullandım hiç şaşmayan adet düzenim bozuldu bir de üstüne , inşallah yoktur bişeyi de hiç uğraşmadan bu ayın bebişle sonuçlansın 🙏🙏 e vit d vit. Keçi boynuzunun her hali birde eş takviyelerinden kullanıyoruz bir ay olsu daha ilerleme var mı nilmiyoruz henüz o yüzden ben de ara verdim tedaviye

Canım keşke eşinin testini önce yapıpta klomene başlasaydın geçmişi de varmış üstelik ben sonradan öğrenince çok kötü hissettim boşuna hormon aldım boşuna kist yaptım bide onun için tekrar ilaç kullandım hiç şaşmayan adet düzenim bozuldu bir de üstüne , inşallah yoktur bişeyi de hiç uğraşmadan bu ayın bebişle sonuçlansın 🙏🙏 e vit d vit. Keçi boynuzunun her hali birde eş takviyelerinden kullanıyoruz bir ay olsu daha ilerleme var mı nilmiyoruz henüz o yüzden ben de ara verdim tedaviye
Kuzum 19 sene önce ameliyattan sonra sperm testi vermiş bir sıkıntısı yokmuş bir de şaka gibi birsey oldu ben bilmiyordum ameliyatını kim yaptı kendime Dr dan randevu alırken ona da prof bir hocadan randevu aldım ozelde o kişi çıktı ameliyatı yapan :) d vit keçiboynuz pekmez fındık esimde kullaniyor. Eş takviyesi ne canım? E vit kullanmiyor

)) ekliyorum canım uğur getirsin 🙏
İnsallah canim pcosum uzun zamandir ugrastik, 1 basariz asilamam iki klomen 2 catlatma ignesi bir femara gecmisim var. Nasip degilmis. Asilamadan sonra 2 ay ara verdim en son. Bu ay da hadi yeni yil bir daha baslayayim kendi kendime diyip ovulasyon testi aldim. Mfk nin advictor panecea minara aldim ektra d vitamini folik asit c vitamini kullaniyorum. Kilom cok yok ama biraz diyet yapayim diyorum. Telefondaki programa gore ovulasyon 21 ocak gosteriyor test yaparak degerlendireyim diyorum. Dua edin bana da o kadar tedaviyle olmadan kendi cabamla bu ay kalabileyim saglikla🙏🏻 insallah burada isteyen herkese nasip olur bu ay

X