2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Siyah mı kahve rengi mi
O koyu tenk olması bir önceki aydan kalma kalıntılar zamanında atılmayanlar içerde oksitleniyor falan rengi pisleşiyor Bemim de ilk başlangıç ve son bie gün galan koyu kahve çamur gibi oluyor dediğim sebepten dolayı
Ama kist olan ay kistten dolayı sökülmediğim geciktiğim ay tamamen simsiyah geldi anlamıştım zaten kistin düşmediğini bir sonraki ay işte kahveyle başlayıp 2.gün yoğun kırmızı olunca anlasım ki sültü çok şükür öyle de olsu

Bende internetten bu bilgiyi bulmuştum, geçen adetten kalan olduğuna ama ikna olmamıştım tam.
Çoğunlukla kahve leke, ama dün siyah bir pıhtı geldi mesela. Bu her zaman olmuyor.

Bende internetten bu bilgiyi bulmuştum, geçen adetten kalan olduğuna ama ikna olmamıştım tam.
Çoğunlukla kahve leke, ama dün siyah bir pıhtı geldi mesela. Bu her zaman olmuyor.
Pıhtılar da işte öyleymiş rahim duvarı kalınlaşıyor ya çatlamadan sonra adette de dökülüyor ya da bu çatlayan yumurtaların folikülleri öyle pıhtı gibi atıyor
O koyu siyaha yakın kan pıhtıları da çatlamayan yumurtalar neyseki öyle düşüyorlarda kiste dönüşmüyorlar
Benim öyle bir kistim başıma bela olmuştu ya doğum k hapları hiç bişey düşürmedi patladı sonra dağ tarafımı aldılar
Adette homurdanıyoruz ama büyük nimet aslında

Sen bu ay birşey kullanacak misin canim yumurta için klomen felan ?

Sen bu ay birşey kullanacak misin canim yumurta için klomen felan ?
Canım ben hala adet olmadım bi kaç güne olmam lazım 3.günü gitçem yine doktora eşimede tekrar teste gitçez biraz değerleri toparladıysa eğer femera isteyeceğim bu defa doktora da danışarak eş durumu belirsiz yani : (( aşılamayı da sorcam oluru olmazı ama mart ya da nisanda kesin aşılamaya gitçem artık

Dediğiniz şey bir önceki aydan kalma regl kanaması oluyor ya başlar da ya da sonradan gelebiliyor, pıhtılı kan gelmesi ise çinko eksikliğinden kaynaklı oluyor

Canim aşılama tüp bebek süreci baslat artık. Bekledikçe zaman lehimize işliyor.
Ben 9 ay akışına bıraktığım için çok pişmanım. Gerçi benim de sebeplerim vardı, sınava hazırlanıyordum, ama 3 aydır sınav süreci de bitmişti, daha ciddi tedavi sürecine baslasaydim keşke.

Doğru diyorsun canım iki aşılama hakkı verdim işte kendime olmazsa tüp bebek artık yapacak nişey yok inşallah oralara varmam

Kızlar merhaba 18 ocaktan 27 ocağa kadar doğurgan dönem uygulamaya göre ve 23ü de yumurtlama günü gösteriyor. 18inden 27sine kadar 1 dolu 1 boş yumurtlama günü de gün aşırı düşünüyorum mantıklı mı ?

Gayet mantıklı hatta bikaç gğn daha uzatabilirsin ne olur ne olmaz

Sizin eşinizde ne sorun vardı?
Ne kadar zamandır gebelik için uğraşıyorsunuz ?

Canım ben iki senedir hiç korunmadım ama vitamin takviye şu bu falan da hiç düşmemiştim üstüne son dört aya kadar ,bir buçuk sene öncede kistten dolayı sağ yumurtalığımı aldılar e yaşta var tabi
Eşimin bir çocuğu var aslında o yüzden onun testini hep ötelemiştik bir ay önce yaptıkki dökülüyor maalesef
Sayısı çok çok az morfoloji sınırda hareketli sayısı da çok az şimdi takviye bir sürü şeyler yapıyoruz bakalım bir haftaya benim adetimle birlikte testini tekrarlayacağız 2 3 aya anca etkili oluyormuş ama bir umut işte biraz toparlanma varsa ona göre bir yol çizeceğiz

Benim bir tanıdığımın da tek yumurtalığı alınmıştı. Doğal yolla hamile kaldı, söylediğine göre beklemeden kalmış hemen.
Dediğin gibi eşinin durumuna baktırın bakalım tekrar. Aşılamayı da ertelemeyin eğer olmuyorsa. Çünkü hiç bir yöntemin garantisi yok, erteledikçe yaş geçiyor bir yandan. İnşallah hiç birine gerek kalmaz ve bu ay regl olmazsın , sürpriz olur inşallah.

Canımsın inşallah keşke olsa öyle bir çırpıda da hepimiz gebelik haftalarını gelişimlerini konuşsak artık
Öyle öyle aynen değerler toparlansın hızlandırcam artık süreci

Canim sayı sıfır olmadıktan sonra ilaçlarla takviyelerle artıyor mutlaka.
İnşallah 2-3 ayı beklemeden hamile kalırsın.
Doktorlar en kötüsünü konuşuyor hep.

Canim sayı sıfır olmadıktan sonra ilaçlarla takviyelerle artıyor mutlaka.
İnşallah 2-3 ayı beklemeden hamile kalırsın.
Doktorlar en kötüsünü konuşuyor hep.
Evet canım doktor hemen tüp bebek dedi zaten takviye bile demedi de biz yapıyoruz işte gene. Amin hepimiz için inşallah beklediğimizden de yakın zamanda kavuşuruz..

Şimdi o spermler için mikroçip yöntemi varmış bı araştır istersen canim bana kalırsa hiç beklemeden tüp bebek tedavisine basvursaniz iyi olur

Benim nerdeyse her adet oluyor o siyah pıhtılardan bir kaç kez acaba bende yumurtluyorum sandıklarım hiç çatlamadığı için mi böyle pıhtı oluyor ve hamile kalamıyorum acaba canım lh ovü de pik görüyorum ama kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…