2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar sabah artimed test yaptım belli belirsiz bi çizgi cikartti sonra neyse bekliyim bi kac gun dedim bugün annemle disaridaydil gelirken bir test alayim dedim başka marka bebe time aldim 2 saat idrar tuttum ama çay filan içmiştim dışarıda neyse böyle çıktı işte ya acaba benmi görmek istiyorum bu attığım bütün testler bebetime diğer gebeligimde 30 gi i değerde baya pembeyi o yüzden pek heveslenemedim belki de kendi çizgisidr yumurtlama testlerim 20 21 pik kaldi bu arada
Sanki rüyam gercek olucak gibi🙌🏻😍

Kızlar sabah artimed test yaptım belli belirsiz bi çizgi cikartti sonra neyse bekliyim bi kac gun dedim bugün annemle disaridaydil gelirken bir test alayim dedim başka marka bebe time aldim 2 saat idrar tuttum ama çay filan içmiştim dışarıda neyse böyle çıktı işte ya acaba benmi görmek istiyorum bu attığım bütün testler bebetime diğer gebeligimde 30 gi i değerde baya pembeyi o yüzden pek heveslenemedim belki de kendi çizgisidr yumurtlama testlerim 20 21 pik kaldi bu arada
Canım gayetbelli çizgi inşallah yanıltıcı değildir ve sağlıkla da devam eder 🤲🤲🧿

Merhaba bizde bu sürece gidince ilk 5. Ayda gittik devlete o oyalayinca en son özele gittik.Tokattayız biz canım ama büyük şehirde doktor imkanı daha çoktur
Aaa tokat memleketim ♥️ ben istanbuldayım ama seçenek çok olunca da karar verip gitmek çok zor inan 🤦🏻‍♀️

Ayy insallah bugun bende test yaptığımı gördüm rüyamda hatta degisik bir testti betayida söylüyormuş hatta betamda 47 di hahahah ne guzel şey keske olsa 🤣
Kız benim seninle hiç çok konuştuğum bile yok yüzünü görmeden birde sen hamişsin görmek ben şok😃😃öyle olursa demek rüyalarım aynısı çıkıyor kesin🫢

Test giderek silikleştiğini için kimyasal gebelik sandım ve kendimi buna inandırdım daha fazla üzülmeyeyim diye . Bugün test yaptım bhcg çıkmış . Şoktayım mutluluktan . Normal mi ki adete 3 gün kala değer .
İlk sayı çokta önemli değil canım biliyorsun ki artışı normal ilerlesin yeter . Gözün aydın hadi sevin Allah ım sağlıkla da devamını getirsin şnşallah hemen listeye gideyim gebe emojisini koyiim bari 🧿🧿🌺🌺

İlk sayı çokta önemli değil canım biliyorsun ki artışı normal ilerlesin yeter . Gözün aydın hadi sevin Allah ım sağlıkla da devamını getirsin şnşallah hemen listeye gideyim gebe emojisini koyiim bari 🧿🧿🌺🌺
Hep hayalimde kendimi o tabloda hamiş görmek 🥲

aha bır ben daha goruyorum bır adet mı aldın test pekı eger oyleyse hata yapmıssın ıkı ser ucer alcan sabah bdaha bıdaha yapcan :KK70:

Çok ama çok teşekkür ederim canım benim her şeyi anladım ateşin bile kitabını yazdım da şu ovu testi olayını tam çözemedim bu testi öğlen 12:07 gibi yaptım 15 dakika bekleyip sonuç okuyun yazıyor kağıtta öyle yaptım. Şimdi bir daha akşam yapmalıyım sanırım kaçta yapayım sence. Bir de sperm testi yaptırmıştık eşime sıkıntı çıkmadı. Pik olunca biz de mi üç gün üst üste yapsak acaba hep boşluk bırakarak yapıyorduk
Rica ederim canım ne demekk, evet seni görüyorum ateş takibi de ben hiç yapmamıştım sen baya iyisin :) Ama bence ovülasyon testi ve sonrasında adet günü gebelik testi en sağlamı. çünkü en azından 14 gün sonrası yani tam regl tarihini biliyorsun ve o zaman beta artmış oluyor testte çıkıyor, beni erken gebelik testi yanıltmıştı negatifti adete 2 gün kala.
Canım testi ben her gün aynı saatte (genelde 5 ya da 6 gibi: çalıştığım için) yapıyordum ve en az 2 saat önce suyu bırakıp 2. kez lavaboya girdiğimdeki örneği veriyordum, daha koyu idrar daha doğru sonuç veriyor, ama ne zaman pik görürsem o zaman günde 2 ye çıkarıyordum sabah 10 akşamüstü 5 gibi yapıyordum yine. Çatlama anını yakalayabileyim diye. Bazen 1 bazen de 2 gün pik görüyordum, bu ay 2 gün pik gördüm, ilk pik günü 2 gün cinsel perhizi vardı eşimin, ayıptır söylemesi volüm de az dışarı kaçmasın diye o gün öyle uyudum bacağımı kapatıp, birkaç saat sonra lavaboya kalktım :)). sonra biz bu sefer ara vermedik normalde 1 gün koyuyorduk ama çatlama olursa şans biraz azalıyor her an ıskalayabiliriz diye bu sefer farklı hareket ettik 3 gün üst üsteyken oldu. Denemekten zarar gelmez o yüzden :KK66:

X