2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

işte bunda kararsızız geçen ayda bayağa farklı yormlar oldu buhar akşamına ilişki yazıyor başka biryerde 3 gün buhar sonra ilişki diyor
Ama spermler için sıcsk ortam iyi değil diyorlardı bende bilmedim napsak ya bende bu kırmızı kartı görürsem denerdim😂

Ben olsam yerdim zaten 2 gün pik görmüşsün
Akşam degerlendirdikten sonra daha iyi olmaz mı ki en azından değerlendirmiş oluruz spermler ulaşacak da yumurtaya falan en son pazar günü değerlendirdik

Pazar bırakınca (sonu içerdim ) cuma başlardı hiç şaşmazdı canım 5 yıl boyunca :)
Kızlar daha önce hiç yasmin yada başka marka hap kullanmadım kullananlara bir sorum var yasmin bitince adet ne zaman gelmiş olur bugün 2. gün ilaç biteli ateşim yükseliyor gelen giden bir adette yok kasıklarım ara ara çok sancıyor yalnızca.

Akşam degerlendirdikten sonra daha iyi olmaz mı ki en azından değerlendirmiş oluruz spermler ulaşacak da yumurtaya falan en son pazar günü değerlendirdik
Yedikten sonra hemen çatlamayabilir sen bu aksam değerlendir ne zaman yiyeceğin o kadar farketmez benxe
benim mantığımcada öyle yumurtlamaya kadar yapılmalı buhar sonra yumrtlama zamanı yapılmamalı çünkü spermlere zararı olabilir inşallah gerek kalmaz :)
kısmet canım inşallah😊

fnd_50 fnd_50 benim ateşe başkana.
20. Gün. Bu ay soğan kürü yaptım yumurtlama ya olmayacak, ya gecikecek. Regle de 7 gün kaldı.
Yumurtlamadan regle 7 gün kaldı diyemeyiz canım yumurtlaman geciktikçe maalesef adet de gecikecek . Ya o soğan kürü herkese iyi gelmiyor diye biliyorum ben de ilk gebeliğimde denemedim halt kalmadığı için ordan biliyorum😅 benim de ateş düşük çıktı bak dünkü ateş doğru değilmiş anlamış oldum

Canım bir kaç güne çatlamaya başlar böyle yumurta akı gibi uzayan akıntın olur gün aşırı bir hafta ilişki olsun eğer imkanın varsa cuma günü tekrar kontrole git catlamadiysa çatlatma iğnesi iste kist olabilir
Yumurta aki gibi uzayan akıntı yumurtlama anlamina mi geliyor.

Kızlar iğneyi vurdurdum inşallah şifa olsun isteyen herkesle beraber bide fitil verdi ilişki günleri dışında kullanabilirsin dedi bilen var mı bilmiyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 29
X