2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Olmasın canım tabiki o yüzden hemen adet sonrası olsun deniyor çünkü ilaç veriyorlar tüplere aynı zamanda varsa ölür yani yumurta .yumurtlama zamanın ve ilişkiye girmemiş olmalısın dedi dokturum ki çok iyi işini bilenlerden, zaten ara dönemde de gidersen gebelik testi yaparlar ama o an gebe olupta henüz kana geçmemiş bir gebelikse de gider
Yumurtlama zamanim gelmeden cektiricem canım bikeyim de önlem alayım adet gunume göre randevu verdi zaten

inşallah canım razıyım bunlara kötüde olsam bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla alalım önemli olan o. bunlar geçici şeyleri. sen dikkatli ol canım ilk günler çok riskli doktor bana ilişkiyi yasakladı ben izin verinceye kadar yasak dedi gerçi sen bunları biliyorsun da. kesinlikle ağır kaldırma yukarıya uzanma eğilerek iş yapma ev süpürme evi silme ve bol bol dinlen ve ayrıca düzenli beslen dedi.
biz birlikte oluyoz kızz ılkınde de ben hıc fıre vermedım sadece sert olmamaya calıstık hep ama ılk baslarda bende cok fazla yerı saglamlasana kadar sık olmasa daha ıyı olur dıye duusnuyorum bugun belım ve karnım agrımaya basladı , evde mınık bır oglan var kucak durumada oluyor ıster ıstemez dun en son bana sınav cektırmeye calıısıyordu mesela :KK70:

Yaa üzdü 😔 innovita denedim kuruma cizgisi vardı yıkadım geçmedi de sonra laboquick ultra erken denedim o da negatifti ama ertesi gün kuruma cizgisi gördüm. Hepsi yapıyor demek ki 🥺
Yapar bence hiçbiri garanti vermiyor 😔 en iyisi kan vermekte çok aceleci olduğumuz için hemen öğrenmek istiyoruz

İnşallah canım 🙏🏻
Tedavi sürecine girdik diyenleri görünce çok mutlu oluyorum. Çünkü tedavisi olan bir durum belli ki :KK68:

İnşallah en kısa sürede tedavilerinizi olup hamilelik haberini de alırsınız. Bu süreçte motivasyonunuzu düşürmeyin asla. Bu tedavi süreçleri kiminde 1 ay sonra bile etki edebiliyor.

Kızlar çok soran olmuş ama yine de kafamda net oluşturamadım 🙈 bugün benim akıntım geldi başta şeffaf sarımsı açık kahve de diyebiliriz çok yoğun değil normal akıntı .. sonrasında ise şeffaf yine uzayan bir akıntı … bu yumurta catlamıs anlamına mı gelir ben artık değerlendirme yapsam da tutmaz mı yoksa yeni başlıyor mu demek havuç yemeye mi başlayayım😂 ve bir de yumurtlama sonrası 14 gün içinde regl olacaksam reglim 3 gün erken mi gelir böyle kesin net çizgileri var mı böyle şeylerin çok sordum ama bilen birisi var mı 😍🙏🏻🙈

Kızlar çok soran olmuş ama yine de kafamda net oluşturamadım 🙈 bugün benim akıntım geldi başta şeffaf sarımsı açık kahve de diyebiliriz çok yoğun değil normal akıntı .. sonrasında ise şeffaf yine uzayan bir akıntı … bu yumurta catlamıs anlamına mı gelir ben artık değerlendirme yapsam da tutmaz mı yoksa yeni başlıyor mu demek havuç yemeye mi başlayayım😂 ve bir de yumurtlama sonrası 14 gün içinde regl olacaksam reglim 3 gün erken mi gelir böyle kesin net çizgileri var mı böyle şeylerin çok sordum ama bilen birisi var mı 😍🙏🏻🙈
Değerlendirme başlasın 💃🏼

kızlar ovülasyon testimi yorumlar mısınız,
ovv.JPG

X