2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım hemen karalar bağlama bana başından beri tüp bebek diyorlar hatta düşük ihtimal diyorlar tüp te bile ben yine de uğraşıyorum veren Allah alan Allah deyip . Hiç bozma moralini filmini çekene kadar sen yine de devam edersin kendince çabalamana . Varsa bir tıkanıklık bişey filmde açılıyor zaten film sonrası gebe kalanda çok var Hiç belli olmaz maman maman cığım sabah tüp bebek görüşmesine gidecekken gebelik testini pozitif gördü daha güzel örnek olabilir mi 😍😍🙏🙏
canımsın Allah inşallah size de benim gibi mucize verir. hepiniz için dua ediyorum. sevayd şubat sıra sende dua ediyorum hadi gel anneler topiğine yalnız kaldım orda sürekli senin topiğe geliyorum artık sıra sende seni bekliyorum inşallah amin canım

Kızlar adetimin 3. Günü bugün gittim kan vermeye doktor rahim filmi istedi ☹️ Ona da randevu almak için aradım önümüzdeki ay adetin ilk günü arayın dediler. Aşılama yapalım dedi doktor filme göre
Ay çok ötelemişler. Özele mi gittin? Başka bir özele mi gitsen?

2 ay önce bende aynı problemi yaşadım. 19. Günde aşırı şiddetli bir kanamayla regl oldum. Eğer ilaç kullanıyosan hem ilaç etkisi hem stres hemde hava değişikliği pcos hastalarını çok etkiliyormuş doktorum öyle söyledi. Aynı ayda 2 kere regl gördüm ben de anlayacağın.. umarım herşey gönlünce olur 🙏🏼
Gittim buyuk bir kistm vrmis stresle alakalida olablr dedi dr bir kere bu sekilde olmasi normal her ay bole olursa arastirilir dedi. Tskler cevabiniz icin

Dün erken uyumusum forumda aksam oyle gezerken bı konuya denk geldım ılıskı sıklıgı ne olmalı evlılıkte dıye🤣allahım ınanamazsınız ,kızlar kavga edıyor bırı hergun yapıyorum hergun yapmayan ölmüştür🤣bırı dıyor bız gunde 5 kere yapıyoruz en cok bızımkı🤣🤣ya mıllet kafayı sıyırmıs ne kadar cahıl cahıl tıpler var allahm,haa bıde sey demıs bırı bızım cınsellıgımızı çekemeyen yorum yapar şimdi ne bu boyle dıye demıs.o ben oluyorum heralde🤣🫣 canımm grubum canım kızlar Allah bu kadar kalbıme gore arkadaslar verır hıc ayrılmayalım hamiş olursakta😊🥰benim zaten tek baktıgım ve yazdıgım burası🌸
Ay çok tatlısın ya çok güldüm aynen bu topiktekiler çok samimi herkesin kalbine göre versin Allah

kızlar günyadın hepinize dünkü yocukuktan sonra anca kendime gelebildim. Nasıl eczaneye gidip tet alacam diye düşünürken bilim bakalım ne oldu. Bir gözüm şişti
Çapaklanıyor açamıyorum görümcem saglık ocagına gidip ilaç yazdıralım diyor. Napcan bilmiyirorum ya başıma gelene bakın internetten baktım hamile iken damla kullanmayın yazıyor sizce yazdırsam bi zararı olur mu
Geçmiş olsun kuzum göz enfeksiyonu için en güzle şey bebe şampuanı ile yıkamak bana doktor demişti hatta arada arpacık dediğimiz şişlik olduğunda hemen onla yıkarım ben geçer

Dün erken uyumusum forumda aksam oyle gezerken bı konuya denk geldım ılıskı sıklıgı ne olmalı evlılıkte dıye🤣allahım ınanamazsınız ,kızlar kavga edıyor bırı hergun yapıyorum hergun yapmayan ölmüştür🤣bırı dıyor bız gunde 5 kere yapıyoruz en cok bızımkı🤣🤣ya mıllet kafayı sıyırmıs ne kadar cahıl cahıl tıpler var allahm,haa bıde sey demıs bırı bızım cınsellıgımızı çekemeyen yorum yapar şimdi ne bu boyle dıye demıs.o ben oluyorum heralde🤣🫣 canımm grubum canım kızlar Allah bu kadar kalbıme gore arkadaslar verır hıc ayrılmayalım hamiş olursakta😊🥰benim zaten tek baktıgım ve yazdıgım burası🌸
evet bazen bende denk geliyorum okuyorum sırf kafam dagılsın diye gülüyorum sadece ne insanlar var biri hatta yine böyle bir konuda yeni evliymiş çok olmuyor diye boşanmaya kadar gitmiş konu ya 😅herkesin derdi ayrı işte 😅😅

Ya benim cumartesi günü göğsüm hassaslaştı hafif hafif cuma gününden beri vardı döngünün 7. Gününden beri bugün azaldı ama şuan çok çok az krem gibi perşembeden beri de hafif sol kasığımda çekme hissediyorum ama işte bunlarl belirti olarak görmüyorum benim regli zamanı da oluyor göğüs hassasiyetim arada kasık batmam
Evet benimde oluyor benimde bgün çatlamanın 5. Günü akıntım başladı krem-satı cok rahatsız oluyorum ya enfeksıyon mu diye telaşlandım geçen ay tedavi görmüştüm

Kızlar merhaba hormon değerlerim ile ilgili kafam karıştı Lh 7.6
Tsh 1.23
Fsh 5.5
Sanırım Lh yüksek kalıyor fsh a göre ben pcos muyum acaba hiçbir doktor söylemedi

Kızlar bugün devlet Hastanesi'ne gittim 8 aydır korunmadigimi özelde gittiğim doktorun yumurta tembelliği var dedigini hormon testleri istediğini söyledim muayne etti kan verdim meme ultrasonu simir testi vajinal kültür rahim filmi eşimden test istedi de istedi ilaç vs baslamadi ozeldeki doktorum femaraya başlatmıştı sizce bu ay devam edeyim mi femaraya yoksa sonuçlarla beraber gidip doktora önümüz ay mi devam etsem kafam allak bullak oldu 😔

X