2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bayadır aranızda yokum.
Haziran Temmuz a kadar ara verecektik ama geçenlerde bir kez korumasız ilişkimiz oldu. Tabi yumurtlama zamanına denk geldi mi gelmedi mi bilemiyorum çünkü takip etmedim adetlerimde düzensiz.
Geçen ay 40 günü geçmişti ancak öyle adet oldum.
Bugün ilişkinin 10. Günü sabah test yapayım dedim bir tane vardı. Bu şekilde çıktı.
Biraz değişik geldi bana acaba test hatalı olabilir mi ?
canım testin bozuk olabilir dagılma olmuş yada cok damlattıgın içinde olabilir

Kızlar sabah 7 de yataktan ölçmeden ateş ölçtüm 35.9
Tekrar uyudum, 11 de uyanıp tekrar olctum 36.6
Niye bu kadar fark acaba 🤔
Bir önceki gün ateşine yakın olan hangisi
Gün şöinde akşam benim de o kadar yükselebiliyor normal yani ama sabah o kadar fark bilmiyorum 🤨

canım testin bozuk olabilir dagılma olmuş yada cok damlattıgın içinde olabilir
Bayadir çocuk düşünmüyordum test yapmayı unutmuşum heralde 🤭 3 damla damlattım ama zaten damlatmadan önce içinde yuvarlak birşeyler vardı beyaz . Neyse bakalım zaten tek ilişki ihtimal düşük ama insan yine de merak ediyor😊

test bo

luteal faz adete kadar sayar o gıtmez canım benım, yunurta caladıktan sonrasını sayıyor
Diğer kişilerin tabloların da görmeyince yanlış gidiyor sandık teşekkür ederim normalde sorun yok 😊 sizde hiç merak etmeyin bazı testler net çizgi çıkartmıyor, yeri geliyor üst üstte aynı test yapınca aynı sonucu alamıyoruz o yüzden hiç ince detaylara bakmayın 🙏🏻

tek ilişki ile hamile kalanda cok canım rabbim ol derse her türlü oluyor
Bayadir çocuk düşünmüyordum test yapmayı unutmuşum heralde 🤭 3 damla damlattım ama zaten damlatmadan önce içinde yuvarlak birşeyler vardı beyaz . Neyse bakalım zaten tek ilişki ihtimal düşük ama insan yine de merak ediyor😊

Diğer kişilerin tabloların da görmeyince yanlış gidiyor sandık teşekkür ederim normalde sorun yok 😊 sizde hiç merak etmeyin bazı testler net çizgi çıkartmıyor, yeri geliyor üst üstte aynı test yapınca aynı sonucu alamıyoruz o yüzden hiç ince detaylara bakmayın 🙏🏻
nedenını bende bılmıyorum ama herkeste cıkmıyor o luteal faz sebebını bulamadık program kendı karar verıyor :) Vallahı beklıyoruz hepı topu surda ıkı gune bellı olur hersey gıbı :) teşekkür ederim cok :KK200:

İnsülin direnci olaranlara veriliyor sanırım şeker ilacı. Yumurtlaık kistleri ve insülin direncinin birbirini tetiklediği tespit edilmiş. Kist problemi olan kişilerin beslenme düzenini mutlaka değiştirmesi egrekiyor bu sebeple. Kaç doktora gittim hepsi aynı şeyi söyledi. Şekeri bırak, karbonhidratı azalt.
Evet bundan kaynaklı verdi gliforu bana pcosun etkisini azaltmak için lanet bi ilaç ama efsane mide bulantısı yapıyor

nedenını bende bılmıyorum ama herkeste cıkmıyor o luteal faz sebebını bulamadık program kendı karar verıyor :) Vallahı beklıyoruz hepı topu surda ıkı gune bellı olur hersey gıbı :) teşekkür ederim cok :KK200:
Ne demek ben teşekkür ederim😍 ah nasıl dayanıryosunuz ben çoktan kan vermeye gitmiştim😄

Eczaneye eşimle gidersem sorarım bakim canım hangisi zarar vermezse onu isterim yarın 10. Gün zaten test alır yaparım. Olmadı eşimle damlattık oyunu oynarız. Çayın demini koyim faydası oldugunu duymuştum canım
Ayın kaçında iğne vuruldun sanırım aynı gün vurmusuz iğneyi:)

Bir önceki gün ateşine yakın olan hangisi
Gün şöinde akşam benim de o kadar yükselebiliyor normal yani ama sabah o kadar fark bilmiyorum 🤨
Düşük olan ateşine daha yakın ama bugün çatlama bekliyordum yükselir diye.
Neyse ilk olculem ateşi ekledim bir önceki ateşi de o saatte olcmustum şimdi.

Senin 36 saat oldu mu :KK60:

yaaa uzulmeyın yapmayın benım yapım bu gercekten , ama sagolun frenlıyorsunuz benı yıne. Bakalım kotu dusuncelerden kendımı uzak tutup olumluya yonlendırmeye calısıyorum.
Dünden beride bariz yogun bır sekılde sol kasıgımda sol yumurtlaıgımda bır agrı sızı var calısma var gıbı ıcerde :)
Yerine yerleşiyordur İnşAllah 🥰😍

Acaba hangi programı kullanıyorsunuz

X