2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İlk giren şunu soruyor çoğunlukla sat bat 😂😂 ben bırda arama çubuğuna yazmıştım da öğrenmiştim ne olduğunu😂😂😂
Sat: son adet tarihin
Bat:beklediğin adet tarihi
Bunları söyle ekleyeyim canım listeye de sonra çiçeği burnunda olarak katıl aramauza 😂😍
Yaklaşık 2 aydır fln yazılanlardan okuyordum ama kayıt yaptırmamıştım birbiriniz motive etmeniz fln çok hoşuma gitti bi anda kayıt yaptırıp hemen takip ettim🥰🥰
Sat 7 Ocak
Bat 6 Şubat

Ben değerlendirdim ama çatladı gitti bile bence o yumurta😂😂
olsun dr adete bı haftaya kadar devam dıyor bıgun dolu bı gun bos,çunku ıkıncı yumos gelebılıyormus yada bazen gec catlama oluyormus.denemeye devam :) bu ay gun asırı hıc kacırmadım ,son ıkı kez kaldı onlarıda kacırmam ınsallah bu aksılıkler benı korkutuyor valla ya,özellıkle bu gunlerı buluyor her ay :KK70:

Yaklaşık 2 aydır fln yazılanlardan okuyordum ama kayıt yaptırmamıştım birbiriniz motive etmeniz fln çok hoşuma gitti bi anda kayıt yaptırıp hemen takip ettim🥰🥰
Sat 7 Ocak
Bat 6 Şubat
hoşgeldıın :) benımde 6 yada 7 sı hadı bakalım :) haftaya cumartesı gunu test partısı yaparız haberın olsun tedarıklı ol canım :)

canım ya biraz internetten mantar enfeksiyon falan araştırayım dedim bu tür durumlar spermin kalitesini bozuyormuş döllenmeye izin vermiyormuş spermin canlı kalma süresini hatta onların hızınıda etkiliyormuş ay belki bizim o yüzden tutmuyor tamamen iyleşmiz lazım😒😒
Dedim ya işte canm ovu testi satan kadın mantar varken zaten sık ilişki onerilmez olsa bile spermin canlı kalmasını etkiler demişti

olsun dr adete bı haftaya kadar devam dıyor bıgun dolu bı gun bos,çunku ıkıncı yumos gelebılıyormus yada bazen gec catlama oluyormus.denemeye devam :) bu ay gun asırı hıc kacırmadım ,son ıkı kez kaldı onlarıda kacırmam ınsallah bu aksılıkler benı korkutuyor valla ya,özellıkle bu gunlerı buluyor her ay :KK70:
Ya evet bu ay bende gün aşırı oldu ama çatlama önemli diyorlar işte bende o gitti malesef😂 o yüzden umudum azaldı ya bilyorum öyle hissettim 😂😂😂 sorma bizdede eşim nöbetteydi hep o günleri buluyor ovu günlerin bitti mi

Of ilk defa böyle bişey yaşıyorum ya su gibi akıntı neden olur kızlar afedersiniz ama bildiğin çamaşırımda 1 avuç ıslaklık var ama su gibi ne koku ne bişey gece belim ve kasıklarım çok ağırdı antibiyotik kullanmıştım onunla alakalı olabilir mi yada gynoflor fitil
Fitil bende de su gibi akıntı yapıyor, içini temizliyor aslında. Sorun etmenize gerek yok geçici durum.

Ya evet bu ay bende gün aşırı oldu ama çatlama önemli diyorlar işte bende o gitti malesef😂 o yüzden umudum azaldı ya bilyorum öyle hissettim 😂😂😂 sorma bizdede eşim nöbetteydi hep o günleri buluyor ovu günlerin bitti mi
Çarsamba kasık agrısı yogun akıntı vardı işte evde son bıtane ovu testı vardı( artık ates ve ovu takıbı yapmıcagm ıcın almadm) onu yaptm çarsamba gunu pikolmus gıbıydı.bıdada yapmadm ama akıntı devam edıyor.bence hala şans var yanı pazartesıne kadar degerlendırmeye devam.yok kuzu ya olacagı varsa merak etme olacak sonucta gun asırı degerlendırdık tum dr lr oyle dıyor demekkı emınler spermın 24-48 saat arası yasadıgına😊😘

X