2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Selam kızlar benim de sat 20 Ocak şu an regl son gün bat 17-18 Şubat döngüm 27- 28 gün arası yıllardır değişmez … aslında yazmak için bütün mesajları okuyayım diye bekledim de maşallah bitmiyor 62. Sayfada pes ettim yazıyorum 😅 inşallah herkes bir an önce dileğine kavuşur ❤️

Selam kızlar benim de sat 20 Ocak şu an regl son gün bat 17-18 Şubat döngüm 27- 28 gün arası yıllardır değişmez … aslında yazmak için bütün mesajları okuyayım diye bekledim de maşallah bitmiyor 62. Sayfada pes ettim yazıyorum 😅 inşallah herkes bir an önce dileğine kavuşur ❤️
Çenemiz durmuyor ki 😂 hayırla nasip olur inşAllah

Yani bencede çok dikkatli olunmalı. Yapanlarda bir kısım ilişki olmamalı bir kısım ilişki olmalı diyo bilemedim valla ☺️ olsa zaten sütten oldu demem rabbim nasip edecek biz vesile arıyoruz işte ☺️
Benim komşum yapmıştı tüpleri tikaliydi gebe kalmış. İltihap varsa söküyor diye okumuştum. O yüzden kim yapacaksa iyice araştırsın😊

Aynen canım morfoloji düşük sayı normal insandan fazlaymış üroloji senin hemen olman lazım olmazsa ameliyat demişti ama tüp bebek doktoruna sormuş görümcem benim için o da kesinlikle ameliyat olmasın daha kötü oluyor genelde sayıyı etkiliyor durumu iyi demiş 🤔inşallah kolaylıkla hayırla hepimize nasip olur inşallah canım 🤲🏻❤️‍🔥
Merhaba bizim de morfoloji % 1 doktor tek başina problem olmadiğini soyledi onun disinda sorun olmadigi icin 2 kere hamile kalmistim bu ameliyati olanlarin geneli memnun olmadigini soyluyor yani riskli bir durum insallah size de gerek kalmaz Rabbim nasip etsin en kisa zamanda🤲🏻

Anladım canım inş denk gelmiştir:) benimde çatlama olalı 2 gün oldu işte :) cuma da pikti cumartesi günü çatlamıştı :) bakalım bu ay olacak mı :) geçen 2 ay rahatsızdım bu öksürüklü semptomdan
Belki bu ay olur ozaman ya enfeksiyonds etkileebiliyor🤩

Canım sevayd sevayd
Ben biraz önce regl oldum. Sat olarak bugün 23 ocak tarihini girebilirsin. Bat olarak da 20 Şubat canım.

Allahım dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Şubat ayında herkes hamile bence :)

Kızlarr kızlaaar doktordan geldim benim yumurta hala çatlamamış ama 25mm olmuş ekranda devasa görünüyordu. Ovulasyon testlerinde çıkmadığını söyledim. Çatlamamış dedi. Demekki çatladığı zaman ovulasyon pik yapıyor. Dedim benim 14. Gün çatlama oluyor daha 3 günüm var çatlamasına. Cuma günü gel tekrar dedi. Ve 3 gün üst üste yine ilişki önerdi. Çatlasaydı bırak ilişkiyi dicektim ama devam et dedi. Umarım sperm kalitesini düşürmüyordur üst üste ilişki. Böyle de kafam daha çok karıştı bakalım nolcak

Kızlarr kızlaaar doktordan geldim benim yumurta hala çatlamamış ama 25mm olmuş ekranda devasa görünüyordu. Ovulasyon testlerinde çıkmadığını söyledim. Çatlamamış dedi. Demekki çatladığı zaman ovulasyon pik yapıyor. Dedim benim 14. Gün çatlama oluyor daha 3 günüm var çatlamasına. Cuma günü gel tekrar dedi. Ve 3 gün üst üste yine ilişki önerdi. Çatlasaydı bırak ilişkiyi dicektim ama devam et dedi. Umarım sperm kalitesini düşürmüyordur üst üste ilişki. Böyle de kafam daha çok karıştı bakalım nolcak
Eşin doğal bitkisel macunlar yesin, sperm kalitesini arttırıyolar.

baya büyümüş yumurtan e niye iğne vermediki belki kendiliğinden catlamaz o zamanda kiste cevirir allah korusun

Eşin doğal bitkisel macunlar yesin, sperm kalitesini arttırıyolar.
Aynen aldık şimdi🤣
baya büyümüş yumurtan e niye iğne vermediki belki kendiliğinden catlamaz o zamanda kiste cevirir allah korusun
Ya kuzum benim çatlama problemim yok progesteron 25 çıkmıştı. Sürekli kontrol ediyo 2 günde bir gidiyorum yanına olmadı verir heralde

Hayy masallah kuzucum yaa ne kadar buyumuss.ayy ınsallah cok kalıtelıdır pat dıye tutar😊ovulasyon çatlamayımı gosterıyor demekkı ılgınc valla ya

kızlar bir sorum olacak, hatta sorunum :cry:
bebek düşündüğümüzden bu yana (yaklaşık 6 aydır), regl döngüm bozuldu.
24 günde bir olan ve 1 gün şaşmayan döngüm 26,22,20 olmaya başladı, başına gelen var mı?
acaba eşim artık içime boşalmaya başladı da yumurtalarımın başı mı döndü :eek:
yardımcı olur musunuz

kızlar bir sorum olacak, hatta sorunum :cry:
bebek düşündüğümüzden bu yana (yaklaşık 6 aydır), regl döngüm bozuldu.
24 günde bir olan ve 1 gün şaşmayan döngüm 26,22,20 olmaya başladı, başına gelen var mı?
acaba eşim artık içime boşalmaya başladı da yumurtalarımın başı mı döndü :eek:
yardımcı olur musunuz
benimki de 1 veya 2 gün oynuyor bunda sıkıntı olmadıgını düşünüyorum cok uzuyor veya kısalıyorsa döngün o zaman bi doktora görün hiç gittinmi doktora

benimki de 1 veya 2 gün oynuyor bunda sıkıntı olmadıgını düşünüyorum cok uzuyor veya kısalıyorsa döngün o zaman bi doktora görün hiç gittinmi doktora
Evet gittim, hiç bir problem yok dedi. :KK43: ovülasyon testiyle yumurtlamamı kontrol ediyorum ama yine de hiç olmadık zamanlarda gelebiliyor bazen. Plansız işleri sevmiyorum ya ben 🌹

X