2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet gittim, hiç bir problem yok dedi. :KK43: ovülasyon testiyle yumurtlamamı kontrol ediyorum ama yine de hiç olmadık zamanlarda gelebiliyor bazen. Plansız işleri sevmiyorum ya ben 🌹
bende ovulasyon denedim tutmadı zaten takvimle aynı günlere denk geliyordu yumurtlama o yüzden bıraktım stres yaratıyor resmen insanda

Kızlarr kızlaaar doktordan geldim benim yumurta hala çatlamamış ama 25mm olmuş ekranda devasa görünüyordu. Ovulasyon testlerinde çıkmadığını söyledim. Çatlamamış dedi. Demekki çatladığı zaman ovulasyon pik yapıyor. Dedim benim 14. Gün çatlama oluyor daha 3 günüm var çatlamasına. Cuma günü gel tekrar dedi. Ve 3 gün üst üste yine ilişki önerdi. Çatlasaydı bırak ilişkiyi dicektim ama devam et dedi. Umarım sperm kalitesini düşürmüyordur üst üste ilişki. Böyle de kafam daha çok karıştı bakalım nolcak
benimde 24 25 mm civarındaydı doktorum çatlatma iğnesi yaptırmıştı. hatta o gün çatlamak üzere iğneyi bugün yap dedi.ilişkiyi de iğneden 36 saat sonra bir dolu bir boş şekilde 1 hafta devam dedi. her doktorun yöntemi başka demek ki :) inşAllah güzel sonucu alırsın tosuncuk yumurtandan :KK68:

ay ne güzel :) peki sen ilişkiyi nasıl ayarladın.süt buharını uyguladığın gün mü yoksa 3 gün yapıp süt buharı işini bitirince mi?
Bu konuda kafam iyice karıştı ya normalde 3 gün yapıp öyle ilişkiye girerim diyordum ama ovülasyon testi yaptım yumurtluyorum napsam şimdi 3 gün de uzun bi süre beklemek olmaz 🥴

Ya hemen bugün başla 3 gün yap ve her gün ilişlkiye girin. Ya da bu ayı pas geç olmadı.

Bu konuda kafam iyice karıştı ya normalde 3 gün yapıp öyle ilişkiye girerim diyordum ama ovülasyon testi yaptım yumurtluyorum napsam şimdi 3 gün de uzun bi süre beklemek olmaz 🥴
Ben bu ay bu süt buharını yapmayayım en iyisi çünkü yumurtlama günüm bugün bu defa zarar verir felan korktum öbür ay tam adet bitimi yaparım 😊

devam et buhardan bişey olmaz yumurtaya akşamları degerlendir yeni bitmedi mi regl hemenmi yumurtladın 😅
Bugün 11. Günüm canım. Ben Ocak ayında ilk deneme yaptım olmadı o zaman öğrendim bu ovülasyon testlerini vs o zamanda yapmıştım 11. Gün yumurtlama olmuştu erken yumurtlama oluyor galiba bende 😊 valla bi korktum zarar verir mi diye ama bilmiyorum

X