2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Adetim cuma günü bitti bugün yaptım 😊 5 kilo organik süt almıştım onu kaynattım iyice sonra 3 e böldüm eşit miktarda 1. Tencereyi kullandım içine 1 bağ maydonozu elimle bölüp bölüp attım 1 kaşık da zeytinyağ koydum tekrar kaynattım sonra biraz alevi gidince yere koydum üzerine çömeldim çarşafla sardım göbek altımı 20 dakika kadar durdum baya bi terledi oram 😂 yanmadım çok şükür bşy olmadı ( bu arada diğer ayırdığım sütler soğuyunca dolaba attım diğer 2 gün de onları kullanıcaö)
bacakların uyuşmadı mı? kovaya alsak bir şey olmaz heralde sıcak sütü :)

Ya kızçelerim haftasonu o kadar koşuşturma geçti ki tek testi bile zor yaptım saatleri bayağı kaydı fark ettiyseniz 🤦🏼‍♀️ bugün uygulamada da yumurtlama günü tahmin ediliyordu ama pik değil sanki hala, ateşim de dünle aynı yumurta gelişmese gittikce koyulasmazdi herhalde dimi niye pik goremiyorum ben kaç gün oldu 😞 melisaa93 melisaa93 @trueliving_ Tikabasa Tikabasa sevayd sevayd ve ovuden anlayan diğer kizcelerr
Cnm lh dalgalanması var gibi
Her an pik olacakmış gibi
Gün aşırı ilişki ne devam et
Yapacak bısey yok, devam et testlere

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim gunaydin kusum. Of ya manyetik muayene odamız var beni onay vermem için çağırdılar bir numuneye. Odayı ben kurdum yazılarını ben astım unutmuşum kapıda kocaman hamile riski olanlar ve hamilelik düşünenler giremez yazıyordu. Yazıya takılı kaldım 7 kişi gözüme bakıyor tugba hanım gelmeyecek misiniz diye 🤣 Allah tan eleman akıllı çıktı severim de kendisini. Tugba hanım akım yok şuan kapattım dedi diğerleri neden ne alaka falan dedi. Ay insallah anlamamislardir çok dedikoducular. Elemana da dedim henüz yok ama risk gördüm teşekkür ederim kimseye birsey deme dedim.

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim gunaydin kusum. Of ya manyetik muayene odamız var beni onay vermem için çağırdılar bir numuneye. Odayı ben kurdum yazılarını ben astım unutmuşum kapıda kocaman hamile riski olanlar ve hamilelik düşünenler giremez yazıyordu. Yazıya takılı kaldım 7 kişi gözüme bakıyor tugba hanım gelmeyecek misiniz diye 🤣 Allah tan eleman akıllı çıktı severim de kendisini. Tugba hanım akım yok şuan kapattım dedi diğerleri neden ne alaka falan dedi. Ay insallah anlamamislardir çok dedikoducular. Elemana da dedim henüz yok ama risk gördüm teşekkür ederim kimseye birsey deme dedim.
ay ne güzel anlamış birisi seni :) dedikodu insanı ne kadar yorsa da sen daha önemlisin hiç bir şekilde riske girme. bende geçen ay avmde güvenlik kontrolünden geçtim. ondan sonra aklıma geldi sonra hep dikkat ettim, zararı ne kadar olur bilmiyorum da manyetik alan sonuçta

X