Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah ocak ayı cok bereketli olmadı ama sen güzel bir kapanış yaptın bu ay neler yaptın neler kullandın belirti,lerin nelerdi bekliyoruz detayları

Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin belirtileri muhakkak yaz bize de umut olsun ben sabah test yaptım tertemiz ben şubat grubuna geçeyim yavaştan senin deneyimlerinden şubatta yararlanırız

Ay hadi hadi hayırlısı, güzel değerlendirmişsin. İnlşallah bu ay mutlu haberi alırsın canım

hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah ocak ayı cok bereketli olmadı ama sen güzel bir kapanış yaptın bu ay neler yaptın neler kullandın belirti,lerin nelerdi bekliyoruz detayları
Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin belirtileri muhakkak yaz bize de umut olsun ben sabah test yaptım tertemiz ben şubat grubuna geçeyim yavaştan senin deneyimlerinden şubatta yararlanırız
Çok teşekkür ederimm , tamamdır şubat grubuna yazacağım şimdiii.

Acaba konu başlığı olarak mı açsanız forumda. Belki buradakiler bilmiyordur ancak forumda çok kişi var. Bunu yaşamış birisi mutlaka çıkabilir, hem daha hızlı yardımcı olurlar.
Daha adet olmadım hem erken gebelik hem kaset test yaptım negatif bu kadar zaman çıkardı varsa sanırım

Çok şükür tuttu kuzum hamileymişim. Umut her zaman var bunu anlamış oldum en beklemediğim anda oldu, burada adet olacam kesin dedim ama hamile çıktım diyenlere nasıl yani diyordum aynısı bende de oldu kuzum,bu ay herkese uğur getirsin.

Oyy maşallah yaaa çok şükür hadi gözün aydın olsun kuzum kucağına almayıda nasip etsin rabbim. Bizleri dualarında eksik etme senin duaların kabul olur

Oyy maşallah yaaa çok şükür hadi gözün aydın olsun kuzum kucağına almayıda nasip etsin rabbim. Bizleri dualarında eksik etme senin duaların kabul olur
Tabi ki canım benim her zaman ediyorum ve edeceğimmm, sizi çok sevdim umarım hamilelik belirtilerimizi ve anılarımızı yazarız burada, iyi ki kaydolmuşum bu siteye.

Tabi ki canım benim her zaman ediyorum ve edeceğimmm, sizi çok sevdim umarım hamilelik belirtilerimizi ve anılarımızı yazarız burada, iyi ki kaydolmuşum bu siteye.
Kader ortakları grubu yolumuz tek hepimiz bir gün hamile haberini veririz inşallah. Hamile olan herkes kucağına sağ salim almak nasip olsun inşallah

Şubat grubuna da attım ama size de atmak istedim bata 6 gün var sizce ?

Eklentiler

• AF47267E-63C2-4BDE-9986-B187636700D3.jpeg
    210,9 KB · Görüntüleme: 60
Sat 18 ocak Bat 7 şubat

Kızlar kullandığım iki tane uygulama var birinde ovülasyonu bugün diğerinde yarın gösteriyor.Ama benim ovülasyon testim böyle…negatif oluyor değil mi bu? nedeennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…