Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim de adete 1 gün kaldı ama bacak ağrısı adet ağrısı gibi sancılarım başladı :/ göğsümün ucu da su toplamıl gibi şişmiş ve göğsüm bşraz ağrıyor ama henüz bir kanama ya da lahve pembe akıntı yok :KK43: birkaç dk önce çok ağrım vardı bıöqk gibi kesildi şimdi , adet olacağım değil mi:KK43:
aynı durumdayım regl ağrılarım da var her zamanki gibi 😔😔 henüz olmadım inşallah olmayız ama bi yandan da regl ve gebelik belirtileri çok benzer diyorlar bilmiyorum artık yarın yaşayıp görelim ben sabah kalktığımda bişey görmezsem bi test yaparım dayanamayıp 🙂

Bana dediler ki regl bitince tekrar bakılır muhtemelen atılır regl ile. Ben şeyi anlamadım çikolata kisti mi hemorajik kist mi nasıl farkı anlıyorlar ikisi de içe kanayan kist
2016 yılında benimde hemorajik kistim vardı hemde 5 cm olmuş. Bekardım ve vajinadan bakamadıkları için ilaçlı emara girmiştim. Eğerki doktor işi biliyorsa anlıyor. Eğerki bilmiyorsa emara girmeni istiyor. Benim kistim inatçıydı 1.5 senede tamamen kaybolmuştu. Ah neler çekmiştim 😞😫

Korktum yapamadım :KK43: adetim yaklaşmıştı ben de bekleyeyim dedim canım göğüs aürım 1 hafta önceden başladı umarım öyledir değilse de canımız sağ olsun şubata inşallah güncelleme yapacağım bugün yarın. 😇
Canım test yap gitsin bende geçen ay bekledim beklemek daha çok yorucu. Umarım vardır güzel düşünelim güzel şeyler olsun.

Canlarımm daha önce de yazmıştım bu ay ovülasyon testi yaptım diye. Sürekli acaba mı demekten daha keyifliydi iyiki de yapmışım artık böyle devam edeceğim. Paylaşmak istediğim 9- 12-14-16 günleri değerlendirdim sizce umut var mı?🙏🏼 (Rabbim isterse olur tabiki farkındayım) ama yinede sizinle paylaşmak burada sohbet etmek beni mutlu ediyor☺️

Eklentiler

• 60DB3D0A-1EEE-4372-B61D-832504799C85.jpeg
    60DB3D0A-1EEE-4372-B61D-832504799C85.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 108
Canlarımm daha önce de yazmıştım bu ay ovülasyon testi yaptım diye. Sürekli acaba mı demekten daha keyifliydi iyiki de yapmışım artık böyle devam edeceğim. Paylaşmak istediğim 9- 12-14-16 günleri değerlendirdim sizce umut var mı?🙏🏼 (Rabbim isterse olur tabiki farkındayım) ama yinede sizinle paylaşmak burada sohbet etmek beni mutlu ediyor☺️
Gayet güzel görünüyor 😍 beniş e dönüşür inşallah 🤲🤲

Selam kızlar iyi geceler :)
Bende gebelik planları içersındeyım ama şu sat bat nedir banada acıklarmsnz ?
Sizlere katılayım bende bu sitede yeniyim

Selam kızlar iyi geceler :)
Bende gebelik planları içersındeyım ama şu sat bat nedir banada acıklarmsnz ?
Sizlere katılayım bende bu sitede yeniyim
Sat son adet tarihin
Bat: beklediğin adet tarihin
Ama bu grup bitti canım nerdeyse bir kaç kişi haricinde malesef biz elenenler olarak şubat grubundayız artık))) sen de gel ☺️

Mervenur277 Mervenur277 sevayd sevayd berenikaa berenikaa O ozlemem
Kızlarr 1 saat önce lavabo için kalkmıştım hadi bir gebelik testi yapayım (2024 son kullanma tarihli) daha çok erken kesin hiçbir şey çıkmaz dedim. T çizgisi silik çıktı 😳 sonra bozuktur belki dedim yine yapayım dedim yine T silik çıktı. Test yanılmaz değil mi nolur yanılmasın hastaneye gidip kan verceceğim bu sabah işe gitmeden önce dua edin ne olur sağlıklı bir gebelik olsun🙏🏻🤲🏻🍀 Umarım kanda Beta HCG de iyi gelir test yanılırsa çok üzülürüm.
2 testimi de paylaşıyorum:

Eklentiler

• Screenshot_20230130_044327_Gallery.jpg
    Screenshot_20230130_044327_Gallery.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20230130_044202_Gallery.jpg
    Screenshot_20230130_044202_Gallery.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Kızlarr 1 saat önce lavabo için kalkmıştım hadi bir gebelik testi yapayım (2024 son kullanma tarihli) daha çok erken kesin hiçbir şey çıkmaz dedim. T çizgisi silik çıktı 😳 sonra bozuktur belki dedim yine yapayım dedim yine T silik çıktı. Test yanılmaz değil mi nolur yanılmasın hastaneye gidip kan verceceğim bu sabah işe gitmeden önce dua edin ne olur sağlıklı bir gebelik olsun🙏🏻🤲🏻🍀 Umarım kanda Beta HCG de iyi gelir test yanılırsa çok üzülürüm.
Maşallah o kadar silik değil. Bence var hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 kanda düşük gelebilir sakın endişe etme ben 70 gibi bi değerle öğrenmiştim ama önemli olan düzenli artışı. Bence gayet var 💞🧿🤩

Ya canım daha ne olsun bağırıyor t çizgisi çok güzel çok belirgin maşallah inşallah sağlıkla da devam eder 😍😍 şubata aynen belirti anlatmaya gelirsin artık 😂😂😍😍😍 şubatada gel yaz kutlayalım hep birlikte 😂😂😍😍🌺🌺🌺💪

Maşallah o kadar silik değil. Bence var hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 kanda düşük gelebilir sakın endişe etme ben 70 gibi bi değerle öğrenmiştim ama önemli olan düzenli artışı. Bence gayet var 💞🧿🤩
Ya canım daha ne olsun bağırıyor t çizgisi çok güzel çok belirgin maşallah inşallah sağlıkla da devam eder 😍😍 şubata aynen belirti anlatmaya gelirsin artık 😂😂😍😍😍 şubatada gel yaz kutlayalım hep birlikte 😂😂😍😍🌺🌺🌺💪
Ya sağolun kızlarr kan testi verdim 128 çıktı beta paylaşacağım şimdi 😇 hiç beklemediğim anda buldu beni diğer ayın planını yapıyordum düşünün. Neyse ki trst umut verdi gittim yaptırdım belirtilerimi yazacağım tabi ki her detayına kadsr size de ışık tutsun sizin de güzel haberlerinizi qlalım inşallahh😇🤗😘 şu an çalışıyorum iş yerinde yazamıyorum müsait olur olmaz yazacağım.
Mervenur277 Mervenur277 😇

Eklentiler

• Screenshot_20230130_101341_OneDrive.jpg
    Screenshot_20230130_101341_OneDrive.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 86
Ya sağolun kızlarr kan testi verdim 128 çıktı beta paylaşacağım şimdi 😇 hiç beklemediğim anda buldu beni diğer ayın planını yapıyordum düşünün. Neyse ki trst umut verdi gittim yaptırdım belirtilerimi yazacağım tabi ki her detayına kadsr size de ışık tutsun sizin de güzel haberlerinizi qlalım inşallahh😇🤗😘 şu an çalışıyorum iş yerinde yazamıyorum müsait olur olmaz yazacağım.
Ya çook sevindim inanki 🥰 sağlıklı sihatlı bir gebelik geçir inşşş çok çok tebrik ediyorumm canımmm 🥰🥰🥰 evet tüm belirtilerini bekliyoruz

Canım gözün aydın sağlıkla gelişsin inşallah Allah ne büyük ne güzel ummadığın anda nasıl güzel sevindiriyor .Rabbim sağlıkla kucağına alacağın günleride nasip etsin inşallah 🤲🤲❤️❤️

ayyy çok sevındım bıtanemmmm hayırlı ugurlu olsunn cok mutlu ol bebegınıde saglıkla kucagına al ❤ musaıt olunca bızede herseyı anlat uzun uzun bızede ısık olsun ❤

Ya çook sevindim inanki 🥰 sağlıklı sihatlı bir gebelik geçir inşşş çok çok tebrik ediyorumm canımmm 🥰🥰🥰 evet tüm belirtilerini bekliyoruz
Canım gözün aydın sağlıkla gelişsin inşallah Allah ne büyük ne güzel ummadığın anda nasıl güzel sevindiriyor .Rabbim sağlıkla kucağına alacağın günleride nasip etsin inşallah 🤲🤲❤️❤️
ayyy çok sevındım bıtanemmmm hayırlı ugurlu olsunn cok mutlu ol bebegınıde saglıkla kucagına al ❤ musaıt olunca bızede herseyı anlat uzun uzun bızede ısık olsun ❤
Birtanesiniz çok sağolun sizin için de dualar edeceğimm, hala şaşkınım adam akıllı sevinemedim bile :) Gerçekten de ummadığın zaman oluyormuş. Müsait olduğumda ayrıntılı şekilde size anlatacağım belirtileri. Ama adet yaklaştığında 1/2 gün kala hissettim ben daha çok. Detayı işten çıktığımda yazacağım inşallah akşama. Seviliyorsunuz. Çevreme herkese anlatmadım burada paylaştım.:KK15::KK200:

Birtanesiniz çok sağolun sizin için de dualar edeceğimm, hala şaşkınım adam akıllı sevinemedim bile :) Gerçekten de ummadığın zaman oluyormuş. Müsait olduğumda ayrıntılı şekilde size anlatacağım belirtileri. Ama adet yaklaştığında 1/2 gün kala hissettim ben daha çok. Detayı işten çıktığımda yazacağım inşallah akşama. Seviliyorsunuz. Çevreme herkese anlatmadım burada paylaştım.:KK15::KK200:
şubatada yaz herkes cok sevınır bitanem ❤😍

X