Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok gelmedi ama bugün çok sancım başladı yorgunum yatıyorum AA test yaptın mı geçmiş senin
Ya benimde sancım var test yaptım çıkmadı gece cuma kan testinde de çıkmadı bademcik oldum fena doktor antibiyotik yazcakti regl olmadığım için kan testini tekrarladi nolur nolmaz dedi bugün kan verdim ilaçta içemiyorum çok fenayım seninki inşallah olmuştur

Çok geçmiş olsun inşallah hepimize sağlıkla hayırla nasip olsun

Yok calla olmadım Belimde gıdıklanma gibi bi ağrı his var onu çekiyorum ateş yükseldi bütün ben de şaşırdım. Memelerin ağrısı yine arttıııı
O zaman 14. Günü tamamla öyle yap test geç yerleştiyse rahme geç çıkar

Bende geçen ay öyle denedim maalesef tutmadı. Şimdide ovü takibi yapıyorum 1 dolu 2 boş gidiyoruz yumurtlamayı yakaladığımızda 1 dolu 1 boş gideceğiz. Rabbim sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin. Hamilelerin duası kabul olur bizede dua edin nolur..

Merhabalar ben ikinci bir evlilik yaptım ilk evliligimden iki kızım var şimdi eşimle bir bebek istiyoruz spiral vardı 17 Ocak ta cikarttirdim ve hiç bir korunma olmadan birliktelik oldu şuan da adetim gecikti sizce gebelik olasılığı var mıdır

Çok geçmiş olsun canım. Git git haberdar et bizi de.

Evet söyle canım çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…