Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay galiba annemden bana domuz gribi bulaştı . İki üç gündür kafamı kaldıramıyordum uykudan ama bugün boğazım ağrımaya başladı ay her yerim ağrıyor acile götür diyecem kocama. Orda söylerim götürürse kan alsınlar gebelik şüphem var diye
Aaa geçmiş olsun gitmisken kan aldır bugün benimde aldı

Böle çıkıyor kızlar anlamadım

Eklentiler

• IMG_20230126_150014.jpg
    IMG_20230126_150014.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20230126_145952.jpg
    IMG_20230126_145952.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20230126_145908.jpg
    IMG_20230126_145908.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar peki benım gibi olan var mı ? Doktor kontrolündeyım.hazırandan beri olmuyor bugün gittim bir yumurtam büyümüş yarın çatlatma iğnesi yapıcak. Ve uygulamaya göre cumartesi adet olmam gerekiyor . İğne sonrası ihtimal yükseliyor değil mi ?

<2.9 çıktı ne alaka şimdi ki
0.01 çıkmıştı 4 gün önce
İğne yazdı napcam
Kuzucum kac gun kaldo adetıne.yumurtlamayı kacıncı gun gormustun?şuanda rahme yerlesmıs bısey yok yanı senın kanından beslenen bıseyde yok.ıgne oldun dıye uzulme yanı.eger dollenme varsa daha rahme gelmemıs.gecmıs olsun bu arada

Kızlar peki benım gibi olan var mı ? Doktor kontrolündeyım.hazırandan beri olmuyor bugün gittim bir yumurtam büyümüş yarın çatlatma iğnesi yapıcak. Ve uygulamaya göre cumartesi adet olmam gerekiyor . İğne sonrası ihtimal yükseliyor değil mi ?
Canım bu ay bende doktor kontrolünde ilerledim. Klomen kullandım takibe gittim en son gittigimde 16mm olmuştu ilişki günleri önerdi ama bana çatlatma ğgnesi vermedi benim yumurtam çatlıyor zaten ama gelişmeden çatldıgı için verdi. Adeti takma kafaya ben döngümün 28. Gününde yumurtladım yumurtlamadan sonra üzerine 14 kat adeti öyle bekle benimde dün Adet günümdü ama geç yumurtlama oldugu için olmadım adet. Doktorumada sırdum adetim nasıl olcak geçikecek mi diye adet geçiksin boşver adeti yumurtan çatlasın sonrasında adet olsanda olmasanda tekrar gel dedi

Canım bu ay bende doktor kontrolünde ilerledim. Klomen kullandım takibe gittim en son gittigimde 16mm olmuştu ilişki günleri önerdi ama bana çatlatma ğgnesi vermedi benim yumurtam çatlıyor zaten ama gelişmeden çatldıgı için verdi. Adeti takma kafaya ben döngümün 28. Gününde yumurtladım yumurtlamadan sonra üzerine 14 kat adeti öyle bekle benimde dün Adet günümdü ama geç yumurtlama oldugu için olmadım adet. Doktorumada sırdum adetim nasıl olcak geçikecek mi diye adet geçiksin boşver adeti yumurtan çatlasın sonrasında adet olsanda olmasanda tekrar gel dedi
Uzun yorumun İçin çok teşekkür ederim.benim geçen ay kiste döndü çatlama olamadı.belki doktorum o yüzden bu yolu seçti bilmiyorum. Adetimden sonradan da gerekirse rahim filmi çekilcek. Artık ilk defa iğne olucam .bugün dua edicem.senin içinde ederim . Kandil günü Allah duamızı hayırlısıyla çabuk ve kolaylıkla olsun inşaallah

Uzun yorumun İçin çok teşekkür ederim.benim geçen ay kiste döndü çatlama olamadı.belki doktorum o yüzden bu yolu seçti bilmiyorum. Adetimden sonradan da gerekirse rahim filmi çekilcek. Artık ilk defa iğne olucam .bugün dua edicem.senin içinde ederim . Kandil günü Allah duamızı hayırlısıyla çabuk ve kolaylıkla olsun inşaallah
Amin canım amin hayırlı kandiller olsun duanda olmak çok güzel çok etkilendim sende benim dualarımfa olacaksın canım 💙💙

X