Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar, umarım hepiniz en yakın zamanda sağlıkla bebiş haberinizi alırsınız. Benim elimde hiç açılmamış mfk takviyeleri var. Fodega ve panacea isteyene uygn fytla verebilirim. Özelden mesj atabilirsiniz

Dimi bizim gruptan özel anneler grubu yapsal ben de bizim grup sayılıyor muyum bu topicten bahsettiğini düşündüm de bi an

Dimi bizim gruptan özel anneler grubu yapsal ben de bizim grup sayılıyor muyum bu topicten bahsettiğini düşündüm de bi an
Tabiki canım topikteki herkez bu ay önceki aylar şubattakiler yeni katılanlar aylardır beraberiz çok güzel olmaz mı amaa yaaa hep beraber göbüşlerimizi büyütürüz aile gibi olduk görmeden birbirimizi

İnşallah canım iğne oldum ben bugün 11. Gün iğne hariç çok bekledim ama testede guvenemedim markası miratech sormak istedim
Ben onun ovülasyon testini kullandım gayet memnun kaldım gebeliğini bilmiyorum ama bunu yeni mi yaptın yarın sabahki muhtemelen daha belirgin çıkar ben de gideceğim yarın kontrole iğne vercek muhtemelen yine inşallah bana da nasip olur 11. gün nırmal böyle silik olması o yüzden 13 ten itibaren bakmak daha iyi diyorlar ya iğne için

Aynen canım benim ikinci iğnem bu ay geçen ay 5. Gün den sonra hep negatifi gördüm ama bu ay ilk defa bugün yaptım böyle çıktı pembemsi şaşırdım yani iğne etkisi kalmaz gibi geliyor canım ama bilmiyorum Allah'ım hepimize nasip etsin senin de bol bol yumurtan olsun

Sağol canım inşallah benimde yarın ki ikinci iğne olacak inşallah bana da hepimize de nasip olur ama bence de kalmamıştır etkisi artık . Sabah yaparsan ilk idrarla daha da belirgin olacaktır muhtemelen sağlıkla da devam eder inşallah

İnşallah canım benim

Kızlar ya benim kan negatif çıktı 9. Günde ama memelerim özellikle ucundan dokununca çok acıyor hapşırdığım zaman da bıçak saplanması oluyor bi kaç saniyelik ümitlenmeyim diyorum çünkü iki gündür adet sancısı gibi sancım var. Yemin ettim test yapmıycam diye üf ateşime bi bakar mısınız

Canım 9. Gün çok erken iğnemi yaptırdın

Ateşin düşmüş canım regl yolda gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…