Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım bekle birazdaha adetine kaç gün var
Yumurtlamanın 13. Günü bugün ama üç uygulama da başka gösteriyor 26-27-31 Ocak bu üçünden biri. Yumurtlamayı testle takip ettim tam gününü biliyorum 14. Gün olacak işte 26sı. Tam gününde olursa 26-27 ocakta olması lazım bat. Ama normal döngü uzunluğuma göre 31 Ocak

Uyanır Uyanmaz yapmam gerekiyordu o yüzden yanlış çıktı muhtemelen morel bozmak yok bir dahaki aya inşallah
Biliyorum kuşum hep öyle yapıyorum ama o iki gün mecbur kaldım çünkü birinde 3te kalktık yola çıktık ertesi günde ateş ölçer arabada valizde kalmıştı.. kızlar biliyo benim bu ay tutmadıysa önümüzde ki kışa kadar mucize olması gerekiyor çünkü artık eğitimler turlar başlıyor. Turist rehberiyim de ben..

Yaaa umarım bu ay olur da o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız kırmızıları görmeden umudumuzu kaybetmeyelim

Kızlar bişey sorucam benim gittiğim doktor özelde ama bu hormon testleri vs çok pahalı olduğu için devlette yaptiricam pazartesiye randevu aldım eşimin de sperm testi vs bunları yaptırmak sonucu felan bı kaç gün zaman alicak sonuçlarla beraber gidicem doktora sorum şu bu arada femaraya devam edeyim mi acaba

Bat ne zamandı senin ?
Bat bu cumartesi canım. Ovülasyon testi kullanmadım ama kendi vücudumu az çok biliyorum her zamankinden 2 gün önce yumurtladım bence ben. O yüzden şu anda çıkıyor olabilir.
Kan testini gene gidip cumartesi vereceğim biraz beta yükselsin..

Tabiki başladıysan devam etmelisin ne şekilde verdiyse doktor

Adet olmadıysan ve başlamadıysan ilaçlara tabiki test sonuçlarınla gidersin bu ay başla ya da başlama der o zaman

Kızlar merhaba uzun zamandır konuyu okuyorum inşallah hepimiz bir an önce bebişlerimize kavuşuruz.. bir şey sormak istiyorum bu kaset testleri ilk yaptığımda negatif çıkıyor ama ertesi gün bir bakıyorum ikinci çizgi çıkmış sizce neden olur bu

Kuruma çizgisi olabilir mi

Ayy erkenden de çıkmış Maşallah maşallah sağlıkla devam etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…