Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Patlattım öğlen negatif çıktı😂😂 ateşte yalan söylüyor bana artık adetimi bekliyorum bari yeni aya geçerim. Modum çok düştü vallaha ya
modun dusmesın bebısm ıcınde ınosıtol olan bı vıtamın al bu ay.doktora gıtmeden son kez onu bı dene.eşinede al sperm kalıtesı artıranlardan.bu ayda oyle bı dene.benım dongunun 12. gunu ıkı gune bı degerlendırıyorum bakalım ne ates ne ovu testı hıııcbırını gercekten yapmıyorum bu ay bıraktım.kafam rahat, hayırlısı Allahım dıyorum önüme bakıyorum.nasipten öte yol yok inanki arkadasım 36 yasında tam dongu ortasında bııkere korunmasız ılıskı olmus hamıle kaldı,kısmet yani bu iş,o yüzden hiiç kafanı takma güzelim

Merhaba Hanımlar..
Zorlu hgs sürecinden sonra minik operasyondan sonra tıkalı olan sağ tupum açıldı. Bu ay 10. Gün yumurtam 19mm çıktı.
17. Gün kahverengi akintim geldi. (1 kez geldi )
İnternete çok bakındım ama net bir şey bulamadım. Başına böyle bir durum gelen var mı? Yerleşme kanaması mi? Yoksa yumurtlama kanaması mi? Çözemedim.. bat 2 şubat..
İnşallah yerleşme kanamasıdır canım. Bu konuları ben de tam bilemiyorum.

Arkadaşlar lütfen acil lütfen kafam cok karısık
Ben aralık 26 sı adet tarihim ve ocak 8 de çatlatma iğne vuruldum iğne vurulalı 16 gün oldu ve benım testlerımde hep çift çizgi ama silik gördüm kan verdim değerim 10.96 cıktı sonra tekrardan ertesi gün kan verdim değerim 6.96 cıktı değerde düşüş yaşandı sebebi nedir hamilelik varmıdır
Cnm iğnenin etkisi geçmiştir artık dıye dusunuyorum. 16 gun olmuş cunku
Gebesin evet fakat değerin düşmüş
Kimyasal olabılır
Hiç üzülme, doktora gitsende bekleyip gorücez dıyor
Değerın yuksek değil zten adet gbi kanaman olur
Gecmiş olsun cnm

modun dusmesın bebısm ıcınde ınosıtol olan bı vıtamın al bu ay.doktora gıtmeden son kez onu bı dene.eşinede al sperm kalıtesı artıranlardan.bu ayda oyle bı dene.benım dongunun 12. gunu ıkı gune bı degerlendırıyorum bakalım ne ates ne ovu testı hıııcbırını gercekten yapmıyorum bu ay bıraktım.kafam rahat, hayırlısı Allahım dıyorum önüme bakıyorum.nasipten öte yol yok inanki arkadasım 36 yasında tam dongu ortasında bııkere korunmasız ılıskı olmus hamıle kaldı,kısmet yani bu iş,o yüzden hiiç kafanı takma güzelim
Zaten en çokda biz kendimizi olsun diye yırtarken hiç uğraşmadan tek ilişkiyle hamile kalanlara imreniyorum. Valla çok modum düştü. Prowomen alıcam bu ay tekrardan ama kafam çok karışık direk doktora gidip gonalf iğne ile yumurta takibi felanmı istesem acaba diyorum kürtajdan sonra bu 3. Adetim olacak

Zaten en çokda biz kendimizi olsun diye yırtarken hiç uğraşmadan tek ilişkiyle hamile kalanlara imreniyorum. Valla çok modum düştü. Prowomen alıcam bu ay tekrardan ama kafam çok karışık direk doktora gidip gonalf iğne ile yumurta takibi felanmı istesem acaba diyorum kürtajdan sonra bu 3. Adetim olacak
bence son kez denede oyle dısardan hormon takvıyesı alırsın kuzum.once dogal yolla bı takvıye dene.bende 3 ay kullancam bu takvıyelerı olmazsa doktora bende gıdecegım takp ıcın.ama azcık sabredelım, bıde cok kafamızı takıyoruz.kafanı takma bu ay hıc takıp fln etme.sadece gun asırı ılıskı.o vıtamınlerı alacaksan set al ama prowomen promen set olarak ve bıran once alıp başla.ancak etkı eder 10-15 gun ıcerısınde.bızım kısmetımızde boyleymıs balım napalım.üzerine düşmeyelım bakalım belkı brseyler degısır..🙌

Selam kızlarrrr uzun zamandır yoktum. BAT 27 Ocak. Maalesef dün dayanamadım ve gebelik testi yaptım. Avox marka bulabildim eczanelerde ve kocaman bir NEGATİF gördüm. Aslında bu aydan umutluydum. çok sivilcelerim çıktı ki hiç çıkmaz. BEn galiba cumadan itibaren Şubat topiğine geçeceğim.
Benimde battan önce çıkmadı canım testlerde 5 gün kala erken gebelik testi yapmama rağmen negatif gördüm adetim 2 gün geçince testte çıktı kandada 27 cıktı umudunu kaybetme günün geçmeden

bence son kez denede oyle dısardan hormon takvıyesı alırsın kuzum.once dogal yolla bı takvıye dene.bende 3 ay kullancam bu takvıyelerı olmazsa doktora bende gıdecegım takp ıcın.ama azcık sabredelım, bıde cok kafamızı takıyoruz.kafanı takma bu ay hıc takıp fln etme.sadece gun asırı ılıskı.o vıtamınlerı alacaksan set al ama prowomen promen set olarak ve bıran once alıp başla.ancak etkı eder 10-15 gun ıcerısınde.bızım kısmetımızde boyleymıs balım napalım.üzerine düşmeyelım bakalım belkı brseyler degısır..🙌
Kuzum daha imprly bitmedi zaten prowomen 1 ay kullanmıştım bu sefer set alırım ikimiz kullanırız. Zaten başkada bişey yapmıcam bu ay salıcam artık ya

Ya parmakla kontrol etmek isterken elime geldi yani parmağıma değdi ben de anlamadım 😂
Canım normlade vajina kontrol ederken elşne böyle parmakla kontrol ettiginde yuvarlak top gibi birşey deger eger adet yaklaşıyorsa degmiyorsa rahim yukarı çekilmiştir ve hamilelik gerçekleşecektir ve yumuşak olur vajina kontrolü. Neyse olmazsa bi doktora git muayene ol canım

Arkadaşlar benim kan testim de pozitif çıktı. İnşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ilerler. 🙏 Duygu durumum biraz tuhaf. Hem seviniyorum hem korkuyorum. Hayırlısı olsun inşallah. 🥲🙂🙄🙏😇

Tüm belirtileri tekrar yazıyorum.
Mobil uygulamanın doğurganlık için gösterdiği 10 günü şöyle değerlendirdik;
Boş- Dolu - Boş-Dolu - Boş-Dolu -Boş- Boş- Dolu - Boş. Sonrası yok. Bugünlerde adet olacakmış gibi ağrılar vardı. Özellikle sağ yumurtalık ve bacağa vuran ağrılar. Ve şişkinlik.Ancak bu belirtiler bu özel günler geçtikten sonra kayboldu.
Adete 3-2 gün kalaya kadar sabahları adet ağrısı olup , öğlen geçti. Göğüs hassasiyeti vardı. Göğüsler şiş değildi.
Adete 1 gün kala (dün) ve bugün ise yine alt karın bölgemde adet ağrısı gibi ağrılar girip çıkıyor ama şiddeti adet ağrısı kadar çok değil. Süreğen bir ağrı da değil. Göğüs hassasiyetim hala aynı.

İnşallah buradaki herkes en kısa zamanda pozitifi görür ve sağ salim kucağına alır. Rabbim herkese hayırlısını versin 🙏😇

Arkadaşlar benim kan testim de pozitif çıktı. İnşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ilerler. 🙏 Duygu durumum biraz tuhaf. Hem seviniyorum hem korkuyorum. Hayırlısı olsun inşallah. 🥲🙂🙄🙏😇

Boş- Dolu - Boş-Dolu - Boş-Dolu -Boş- Boş- Dolu - Boş. Sonrası yok. Bugünlerde adet olacakmış gibi ağrılar vardı. Özellikle sağ yumurtalık ve bacağa vuran ağrılar. Ve şişkinlik.Ancak bu belirtiler bu özel günler geçtikten sonra kayboldu.
Adete 3-2 gün kalaya kadar sabahları adet ağrısı olup , öğlen geçti. Göğüs hassasiyeti vardı. Göğüsler şiş değildi.
Adete 1 gün kala (dün) ve bugün ise yine alt karın bölgemde adet ağrısı gibi ağrılar girip çıkıyor ama şiddeti adet ağrısı kadar çok değil. Süreğen bir ağrı da değil. Göğüs hassasiyetim hala aynı.

İnşallah buradaki herkes en kısa zamanda pozitifi görür ve sağ salim kucağına alır. Rabbim herkese hayırlısını versin 🙏😇
Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah 🙏

Saglıkla ilerlesin inşallah bitanem adet günümü verdin kan testini ve kaç çıktı bi skıncası yoksa kuzum betan

Tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bizler içinde dua eder misin 🙏🏻💐 bende sizin gibi değerlendirdim bu ay inşallah tutar 2 gündür ayak bileklerim ağrıyor çok erken psikolojik olabilir. Kasıklarımda da ağrı, şeffaf uzayan içinde sarılık bulunan akıntım da var, arada bir rahmime vuran sızı oluyor 🤲🏻

X