Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 gün kala erken gebelik testinde silik çıkmıştı ama aynı gün yaptığım kaset test bence negatif idi. O yüzden emin değildim hatta daha çok değilmişim gibi hissediyordum. Dün sabah tekrarladım erken gebelik testini biraz daha koyuydu, oylelik ile kan testi verdim. Şuan normal gebelik testinde tam çift çizgi çıkıyor ama.
Aslında tekrar vermek isterdim ama sağlık ocağındaki doktor kadın doğuma randevu alırsın dedi, tekrar gel demedi. Neden öyle dedi anlamadım 😬

Değerim 56 çıktı. Bat'a 1 gün kala.
Bence perşembe tekrar gidip kadın doğum doktorum testi tekrar etmemi istedi beta takibi için buraya yönlendirdi diyerek yine ver 😃

Yemın ederım beynım uyusuk. Agrım cok azaldı sukur. Cok sagol duaların ıcın kuzum. Aynen şükürle kürtaja gerek kalmadı. Rabbım cümlemıze saglıklı evlatlar nasıp etsın tez zamanda 🙏
Düşük tamamen gerçejleştigi zaman agrın birden kesilir canım dogum yapmış gibi rahatlıyorsun

Amin inşallah.

Kaçıncı haftada yaşadın bunu ? Çok üzüldüm. Ancak ilerlemeyecek bir gebelik ise başında yaşamak daha iyidir. Çok sancın yoktur inşallah 😔
Kuzum 30 kasımdı son adet. Resmen ıkı aya yanaşmıştı ama gec dollenme dıye düşünüyorduk. Gelısememıs hıc bu kımyasal falan degıl adetım cok gectı cunku. Dustu ve agrım kesıldı. Suan neredeyse hıc kalmadı..

Bence perşembe tekrar gidip kadın doğum doktorum testi tekrar etmemi istedi beta takibi için buraya yönlendirdi diyerek yine ver 😃
Çok şaşırdım doğrusu. Allah korusun aksi bir şey olsa, nasıl farkına varacağım ki ?

Dediğin gibi yapsam, sistemden anlar mı ki gitmediğimi? Acaba doktorumla telefon ile konuştum, bir süre takibimi yaptır dedi mi desem 😀

Bende öyle düşük yaptım canım zaten istemsiz bir şekilde ıkınma geliyor şiddetli kasık agrısı oluyor düşük yaptıgına göre kimyasal degildir canım betan demekki çok düşük degildi.ben kocaman bildigin et parçası düşürdüm kese ile beraber çok şükür kürtaja gerek kalmadı. Çok geçmiş olsun allahım en kısa zamanda saglıklı nasip etsin inşallah
Bende destinaya attım bıldıgınız oluşmuş . Cok sagolun kuzum rabbım hepımıze nasıp etsın saglıklı gebelikler

Kuzum 30 kasımdı son adet. Resmen ıkı aya yanaşmıştı ama gec dollenme dıye düşünüyorduk. Gelısememıs hıc bu kımyasal falan degıl adetım cok gectı cunku. Dustu ve agrım kesıldı. Suan neredeyse hıc kalmadı..
Bence de kimyasal değildir. Bildiğin düşük gibi anlatıyorsun. Rahimden atınca rahatladın demek.
Hayırlısı olsun. 🙏

Amin canım inşallah.
Burada olduğum günden beri en çok senden enerji aldım, inşallah içine doğmuştur da Şubat senin için sürpriz olur 🙏😇 Hayırlı ve sağlıklı olsun herkesin inşallah.
tşk ederim canım senden o enerjiyi aldım zaten takip ediyordum da sonucunu içime doğdu ama hamile oldugunu gecen de yazmıştım😁 bana da dualarını esirgeme peşinden geleyim bende 😅

Çok şaşırdım doğrusu. Allah korusun aksi bir şey olsa, nasıl farkına varacağım ki ?

Dediğin gibi yapsam, sistemden anlar mı ki gitmediğimi? Acaba doktorumla telefon ile konuştum, bir süre takibimi yaptır dedi mi desem 😀
Ben kanı bugün verdin sandım galiba dün vermişsin o zaman yarın aynı saatte vermen lazım yada cuma verip 4 katı olmuş mu diye bakabilirsin çok fazla vermemiş olursun tabi dayanabilirsen. Yok ya ben kürtaj sonrası tekrar gidip kan verdim o an söylemek istemedim kürtaj olduğumu. Dış gebelik şüphesi için doktorum tekrar vermemi istedi dedim anında yazdı bakmadı. Ki ben 5 kere falan vermek zorunda kaldım adam beni görünce bhcg yazıyordur 😂

tşk ederim canım senden o enerjiyi aldım zaten takip ediyordum da sonucunu içime doğdu ama hamile oldugunu gecen de yazmıştım😁 bana da dualarını esirgeme peşinden geleyim bende 😅
Kız benim içinde var mı bir hissin 😂😂

Ben kanı bugün verdin sandım galiba dün vermişsin o zaman yarın aynı saatte vermen lazım yada cuma verip 4 katı olmuş mu diye bakabilirsin çok fazla vermemiş olursun tabi dayanabilirsen. Yok ya ben kürtaj sonrası tekrar gidip kan verdim o an söylemek istemedim kürtaj olduğumu. Dış gebelik şüphesi için doktorum tekrar vermemi istedi dedim anında yazdı bakmadı. Ki ben 5 kere falan vermek zorunda kaldım adam beni görünce bhcg yazıyordur 😂
Burada okuduğum kadarıyla herkes 2 günde bir sürekli gidiyor. Ben doktorlar çağırıyor sandım. Belki de öyledir. Bizimkinde iş yok demek fjfh
Dediğin şey mantıklı geldi, teşekkür ederim , doktorum istedi diyerek tekrar veririm 🙏🙂

Dualarınız ıcın cok sagolun kızlar. Hamılelık haberı alan guzel kızlar rabbım sızlerede saglıkla bebeklerınızı kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah. İsteyen kımsenınde kucağını boş bırakmasın rabbım.. bıraz dinlenmeye ıhtıyacım var. Esım 15 gunluk bır ıZın kullanacak bır ızmıre gıdıp aılelerımızı görelim ıyı gelır bana umarım ..

3 gün kala erken gebelik testinde silik çıkmıştı ama aynı gün yaptığım kaset test bence negatif idi. O yüzden emin değildim hatta daha çok değilmişim gibi hissediyordum. Dün sabah tekrarladım erken gebelik testini biraz daha koyuydu, oylelik ile kan testi verdim. Şuan normal gebelik testinde tam çift çizgi çıkıyor ama.
Aslında tekrar vermek isterdim ama sağlık ocağındaki doktor kadın doğuma randevu alırsın dedi, tekrar gel demedi. Neden öyle dedi anlamadım 😬

Değerim 56 çıktı. Bat'a 1 gün kala.
Cnm sen bilirsin tabi
Beta yükselene kadar, bayaa beklemen lazım keseyi gormen için

Ya da sabredebılırsen bekle, kan verme
Stressiz bısekılde bekle

Cnm sen bilirsin tabi
Beta yükselene kadar, bayaa beklemen lazım keseyi gormen için

Ya da sabredebılırsen bekle, kan verme
Stressiz bısekılde bekle
Evet zaten kadın doğuma da hemen gitme dedi. Üç hafta sonra git dedi.
Bakalım ne yaparım ne ederim bilmiyorum. Daha tecrübesizim 😇

canım senle de kac aydır topik topik geziyoruz ama senin bu ay farklı tam olarak bi his demiyeyim ama senden bu ay umutluyum inşaallah kullandığın ilaçlar şifa olur güzel haberlerini alalım🙏
Sabahta sanki senden umutluyum demiştin aklıma geldi kuzum inşallah saglıkla sıhhatle hepimize versin allahım çok gezdik yeter 😇😇

Cnm aksi bişey derken bu ilk zamanlarda bısey belli olmuyo zaten
Kese zamanı gelene kadar bısey soylemıyor doktorlar
Dış gebelik oldugu da 5.6. Haftalarda belli oluyo
Bnce bekle, eskiden betamı vardı 🤭
Direkt kese görünüyordu.
Hergun Meryem suresi dinle ve dua et
Hrsey allahtan🙏

X