Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bizler içinde dua eder misin 🙏🏻💐 bende sizin gibi değerlendirdim bu ay inşallah tutar 2 gündür ayak bileklerim ağrıyor çok erken psikolojik olabilir. Kasıklarımda da ağrı, şeffaf uzayan içinde sarılık bulunan akıntım da var, arada bir rahmime vuran sızı oluyor 🤲🏻
Tabi ki ederim, tanıdığım tanımadığım herkes için 🙏❣️
Benimde sizin anlattığınız gibiydi. Akıntı kısmı hariç, akıntım hep oluyor - ayırt edici olmadı bende.
İnşallah seninde gebelikten kaynaklıdır inşallah 😇🙏

Tabi ki ederim, tanıdığım tanımadığım herkes için 🙏❣️
Benimde sizin anlattığınız gibiydi. Akıntı kısmı hariç, akıntım hep oluyor - ayırt edici olmadı bende.
İnşallah seninde gebelikten kaynaklıdır inşallah 😇🙏
Allah razı olsun 🙏🏻💐 ay inşallah öyledir bir umut işte 😔 ateş takibi yaptınız mı siz? Yaptıysanız paylaşır mısın 🤍

Arkadaşlar benim kan testim de pozitif çıktı. İnşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ilerler. 🙏 Duygu durumum biraz tuhaf. Hem seviniyorum hem korkuyorum. Hayırlısı olsun inşallah. 🥲🙂🙄🙏😇

Tüm belirtileri tekrar yazıyorum.
Mobil uygulamanın doğurganlık için gösterdiği 10 günü şöyle değerlendirdik;
Boş- Dolu - Boş-Dolu - Boş-Dolu -Boş- Boş- Dolu - Boş. Sonrası yok. Bugünlerde adet olacakmış gibi ağrılar vardı. Özellikle sağ yumurtalık ve bacağa vuran ağrılar. Ve şişkinlik.Ancak bu belirtiler bu özel günler geçtikten sonra kayboldu.
Adete 3-2 gün kalaya kadar sabahları adet ağrısı olup , öğlen geçti. Göğüs hassasiyeti vardı. Göğüsler şiş değildi.
Adete 1 gün kala (dün) ve bugün ise yine alt karın bölgemde adet ağrısı gibi ağrılar girip çıkıyor ama şiddeti adet ağrısı kadar çok değil. Süreğen bir ağrı da değil. Göğüs hassasiyetim hala aynı.

İnşallah buradaki herkes en kısa zamanda pozitifi görür ve sağ salim kucağına alır. Rabbim herkese hayırlısını versin 🙏😇
tebrikler canım senin adına cok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏

Peki hamilelik varmıdır 16 . Gündü iğnenin kanamam felan yok reglme 1 gün kaldı
Bilemiyorum kuzum igne kullanmadım ama igne etkisi betayı yüksek çıkarıyor diyorlar o nedenle dedim anlamak için en son ki betandan 2 gün sonra tekrar ver yükselirse vardır hamilelik canım

Ben bir saattır ölüyorum arkadaslar. Kanama basladı sabah ve ben bıraz once ıkına ıkına bildiğiniz düşük yaptım. Bu nasıl kımyasal olabılır anlamıyorum ben bildiğiniz kılcal damarları bıle üstünde keseyi düşürdüm. Fotosunu cektım ama rahatsız olursunuz dıye atamıyorum. Serçe parmağımın yarısı boyunda onun eninden bıraz daha kalın. Ve sonunda uzun bır boru olan bır parça. Ben bıldıgınız dusuk yaptım 😔😔

Arkadaşlar benim kan testim de pozitif çıktı. İnşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ilerler. 🙏 Duygu durumum biraz tuhaf. Hem seviniyorum hem korkuyorum. Hayırlısı olsun inşallah. 🥲🙂🙄🙏😇

Boş- Dolu - Boş-Dolu - Boş-Dolu -Boş- Boş- Dolu - Boş. Sonrası yok. Bugünlerde adet olacakmış gibi ağrılar vardı. Özellikle sağ yumurtalık ve bacağa vuran ağrılar. Ve şişkinlik.Ancak bu belirtiler bu özel günler geçtikten sonra kayboldu.
Adete 3-2 gün kalaya kadar sabahları adet ağrısı olup , öğlen geçti. Göğüs hassasiyeti vardı. Göğüsler şiş değildi.
Adete 1 gün kala (dün) ve bugün ise yine alt karın bölgemde adet ağrısı gibi ağrılar girip çıkıyor ama şiddeti adet ağrısı kadar çok değil. Süreğen bir ağrı da değil. Göğüs hassasiyetim hala aynı.

İnşallah buradaki herkes en kısa zamanda pozitifi görür ve sağ salim kucağına alır. Rabbim herkese hayırlısını versin 🙏😇
Betanız kaç çıktı acaba

Cnm hayırlusı olsun inşallah
Sen 5 gün önce falan silikle öğrenmiştim zten
Bi kaç gun bekledın kan için 56 çıktı
Demekki ilk silik yaptıgım gun gitsen hiç çıkıcak kanda 🤭
Kan için beklemekte fayda var
İnsallah yukselerek devam eder 🙏
Peki sen tekrar kan vermeyi düşünüyormusun?

Ben bir saattır ölüyorum arkadaslar. Kanama basladı sabah ve ben bıraz once ıkına ıkına bildiğiniz düşük yaptım. Bu nasıl kımyasal olabılır anlamıyorum ben bildiğiniz kılcal damarları bıle üstünde keseyi düşürdüm. Fotosunu cektım ama rahatsız olursunuz dıye atamıyorum. Serçe parmağımın yarısı boyunda onun eninden bıraz daha kalın. Ve sonunda uzun bır boru olan bır parça. Ben bıldıgınız dusuk yaptım 😔😔
Kuzum bana özelden atar mısın? Ben de düşük yaptığımda o şekilde düşürdüm. İçimden koptuğunu hissettim bildiğin. Çok geçmiş olsun. İyi yanı kürtaja gerek kalmadan düşürdün😔 Rabbim sağlıklı gebelik nasip eylesin inşallah🤲🏼

Değerin kaç çıktı kaç gün geciktin canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🏼

Kuzum bana özelden atar mısın? Ben de düşük yaptığımda o şekilde düşürdüm. İçimden koptuğunu hissettim bildiğin. Çok geçmiş olsun. İyi yanı kürtaja gerek kalmadan düşürdün😔 Rabbim sağlıklı gebelik nasip eylesin inşallah🤲🏼
Atıyorum canım ben 30 yaşındayım böyle agrı yaşamadım bır saattır tuvalette kıvrandımmm ve en son ıkına ıkına düşürdüm.

Allah razı olsun 🙏🏻💐 ay inşallah öyledir bir umut işte 😔 ateş takibi yaptınız mı siz? Yaptıysanız paylaşır mısın 🤍
Umutlar tükenmez, olur inşallah 😇🙏
Ateş takibi yapmadım ama burada dönen ateş muhabbetinden sonra adete 3 ve 2 gün kala merak edip ölçtüm 35.6 idi.
Şimdi tekrar ölçtüm (bat günüm) 36.1

Umutlar tükenmez, olur inşallah 😇🙏
Ateş takibi yapmadım ama burada dönen ateş muhabbetinden sonra adete 3 ve 2 gün kala merak edip ölçtüm 35.6 idi.
Şimdi tekrar ölçtüm (bat günüm) 36.1
Canım rabbım evladını sana bağışlasın. Nazarlardan korusun. Sağlıkla al ınsallah kucagına 🙏

Cnm hayırlusı olsun inşallah
Sen 5 gün önce falan silikle öğrenmiştim zten
Bi kaç gun bekledın kan için 56 çıktı
Demekki ilk silik yaptıgım gun gitsen hiç çıkıcak kanda 🤭
Kan için beklemekte fayda var
İnsallah yukselerek devam eder 🙏
Peki sen tekrar kan vermeyi düşünüyormusun?
3 gün kala erken gebelik testinde silik çıkmıştı ama aynı gün yaptığım kaset test bence negatif idi. O yüzden emin değildim hatta daha çok değilmişim gibi hissediyordum. Dün sabah tekrarladım erken gebelik testini biraz daha koyuydu, oylelik ile kan testi verdim. Şuan normal gebelik testinde tam çift çizgi çıkıyor ama.
Aslında tekrar vermek isterdim ama sağlık ocağındaki doktor kadın doğuma randevu alırsın dedi, tekrar gel demedi. Neden öyle dedi anlamadım 😬

Değerin kaç çıktı kaç gün geciktin canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🏼
Değerim 56 çıktı. Bat'a 1 gün kala.

Yemın ederım beynım uyusuk. Agrım cok azaldı sukur. Cok sagol duaların ıcın kuzum. Aynen şükürle kürtaja gerek kalmadı. Rabbım cümlemıze saglıklı evlatlar nasıp etsın tez zamanda 🙏

Canım rabbım evladını sana bağışlasın. Nazarlardan korusun. Sağlıkla al ınsallah kucagına 🙏
Amin inşallah.

Kaçıncı haftada yaşadın bunu ? Çok üzüldüm. Ancak ilerlemeyecek bir gebelik ise başında yaşamak daha iyidir. Çok sancın yoktur inşallah 😔

Atıyorum canım ben 30 yaşındayım böyle agrı yaşamadım bır saattır tuvalette kıvrandımmm ve en son ıkına ıkına düşürdüm.
Bende öyle düşük yaptım canım zaten istemsiz bir şekilde ıkınma geliyor şiddetli kasık agrısı oluyor düşük yaptıgına göre kimyasal degildir canım betan demekki çok düşük degildi.ben kocaman bildigin et parçası düşürdüm kese ile beraber çok şükür kürtaja gerek kalmadı. Çok geçmiş olsun allahım en kısa zamanda saglıklı nasip etsin inşallah

Bilemiyorum kuzum igne kullanmadım ama igne etkisi betayı yüksek çıkarıyor diyorlar o nedenle dedim anlamak için en son ki betandan 2 gün sonra tekrar ver yükselirse vardır hamilelik canım
İğnesen dolayı düşme olabilir diyosunuz yani değilmi bende öle düşündüm ya okadar üzülüyorumko suan anlatamam size cok yoruldum artık

X