Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bunu da yaptım bende gebelik olmadı ama eşimden kaynaklı olmamış zaten ama akıntı iltihap çok oluyordu ondan sonra hafta yoğunlaştı akıntı sonrasında gelmedi bir daha sadece yumurtlama dönemi oluyor akıntım

İlk defa duydum iyice araştırmak lazm dedign gibi yakmayalm kendimizi :)

Aa buharami oturuyorsun ne zman yapıyorsun peki
Valla ne zamandi hatirlamiyorum çevremde yapanlar olmuştu onlardan destek almıştım internette ne zaman yapilacagi yazıyor galiba zaten ama bir kaç gün üst üste yapılması gerek ben bir kere tek yapabilmsitim evet buharına oturdum kuzum

Aslında sorundan kaynaklı o canım maydanoz hem tüplere yardımcı oluyor ve iltihaptan akıntıdan dolayı çocuğun olmuyorsa eğer o zaman iyi gelir diye biliyorum

Eşimin içi rahat etmedi gitti baska nobetcı eczaneden albi markalı bı kaset test aldı geldı ve sonuc ustelık cok su içmiştim 5 dakka oldu yapalı. Resmen artımedın o beyazları sahteeeee! Siz diyodunuzda ben savunuyodum bıde. Kac çeşidi varmıs bu artımedın bılmıyorum. Mavı kenarlıları dogru düz beyazlar yanlıs. Plastıgınden bıle bellı sıfır kalıte !

Eklentiler

• 4E1B24C0-01AE-414F-A753-9AC880E2EEBB.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 80
Beyazdada ıkı cesıdı varmıs artımedın. Mavi çizgili ve beyazda t1 t2 yazanlara güvenin. Diğer düz beyaza güvenmeyin 200 kusur ki daha da artmıştır son yaptığım testten bellı onu bıle çıkarmıyor sahte artımed.

Ayyy ay korku var heyecan var endişe var . İlk size söylerim kızlar ilk size söylerim
Canım yaptırdın mı kan testi? Giremiyorum buralara ya uzun uzun konuşmak istiyorum herkesle ama evde değildik bugünde yeni geldim hemen foruma girdim benimde bat 21 di hala olmadım yarında olmazsam eğer evde test yapıcam tekrardan ama kesin yarın olurum vücudum sever beni yanıltmayı

NewMamaa @hiskolikk kiiizzz hamiş oldunuz bizi unuttunuz valla nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor
Yok canm unuturmuyuz hiç. Mağlum koşuşturmalara girdik. Kese görmeye bebek görmeye odaklandık. Kanamalar olunca filan stres yaptım da kafam buralarda değil. Henüz kalp qtışı duyamadım ben haftası gelmedi kontrol bekliyoruz. Dua edin bizlere. Bizlerde bebek bekleyen herkeslere ediyoruz

Yaptırmadım test vazgeçtim. Negatif çıkarsa üzülürüm kaset erken gebelik testi yaptım yine negatif. Erken dediğiniz gibi galiba. Ben böyle yapınca eşimde üzülüyor . Bakalım Allah büyük…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…