Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla benim de bu son aylar normal dediler ama doktor da bir şey demedi

İnşallah vardır kuşum. Ben de ilk kez yaşadığım için sürekli buraya yazıyorum. Geçen ay sonu bırakmıştık korunmayı iki gün gecikti vücur spermle ilk karşılaşmasında gecikme olabiliyormuş. Bu ay ben de verimli dönemi değerlendirdim bekliyorum inşallah Allah gönlümüze göre verşe

Iste herkeste farklı oluyor. Bulantilar daha geç dönemde başlıyor diye biliyorum. Akinti durumu da olmadı bende .
Valla üşüttüm mü o zaman çünkü çok hafif başladı yemek yedirmiyor sabah uykudan uyandırdı ilk . İki gündür hiç iştah kalmadı yediğim şey sevdiğim şeyde olsa bulanıyor. Hormon dengesiyle alakalıymış bulantı 3. Haftada başlar diye okudum ama bilmiyorum

Canım sen test yaptın mi

Freely marka kaset testi pozitif çıkan bir arkadaş vardı durumlar nedir acaba sormak isterim kendisine benimde silik cizgi cıkmıştı da bugün bat günüydü olmadım halen başka testte yapmadım pazartesiye kadar bekliyeceğim

Buyrun benimm adet oldum ertesi günü. o gün freely testi tekrar yaptm çok hafif vardı yani o test yanlıştı başka testte cikmamisti

Olabilir canim her şey, her vücut aynı değil elbette. Sen bana bakma bende belirti olmadi adet sancısı disinda :) Sende baya varmış inşallah bebis seninledir

Buyrun benimm adet oldum ertesi günü. o gün freely testi tekrar yaptm çok hafif vardı yani o test yanlıştı başka testte cikmamisti
Yaaa öylemi canım hayırlısı olsun zaten anlamıştım testin hatalı olduğunu o gün başka testlerinizde çıkmamıştı sizinde benimde bir tek onda çıktı demekki benimde kırmızılar yakında bugün olmamama sevinemiyorum çünkü geçen ayda 3 gün erken olmuştum dönemsel düzensizlikler olabilir pazartesiye kadar olmaz isem tekrarlıycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…