Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir canim her şey, her vücut aynı değil elbette. Sen bana bakma bende belirti olmadi adet sancısı disinda :) Sende baya varmış inşallah bebis seninledir
Benim vücudum çok hassas çok ilginç şekilde incelerim kendimi yani ne oldu buram neden ağrıdı burama ne battı bilmem ne . Bi de ağrı eşinin çok düşük. Bir de hipofiz bezimde adenom yani tümör gibi bişi var iyi huylu , o yüzden alışkanlık hemen bişi mi oldu diye. Vücudumu tanıyorum çok şükür ama insna bi şüpheye düşüyor. Uyduruyor muyum diye kendimden şüphe ediyorum şaka gibi rüya gibi ancak her sonuca hazırlıklıyım hamile değilsem bile canımız sağolsun

Aynen başka testlerini hiçbirinde cikmadi bi onda çıktı hayırlısı olsun belki seninkiler dogrudur

Evet canım testte yanlışlık yoksa bal gibide hamilesin sağlıcakla ilerlesin inşallah
Sağol canım inşallah bide ben bı prodoctorun testini 6 lı almıştım beşini yaptım bu şekilde silik çıktı dedimki acaba test mi bozuk birini bekar olan kuzenime yaptırdım onda basbaya tek çizgi çıktı yani testte de sıkıntı yok

Valla adet olcak gibiyim bir yandanda sol göğsümün ucu falan ağrıyor bilemedim canım içimden bi ses bu ay olmadı diyo ama inşallah ters köşe olurum
Bende bu ay lekelenmeden 1 2 gün önce bayağa bi göğüs ağrısı oldu aha dedim var galiba biseyler ama olmadı o yüzden hiç belli olmaz bence bendeki yanlış test sende doğru cikabilr

Buyrun benimm adet oldum ertesi günü. o gün freely testi tekrar yaptm çok hafif vardı yani o test yanlıştı başka testte cikmamisti
Silik çizgi bende de Frely markasında çıktı.
Marka güvensiz mi ?

Valla bendekiler oyle çıktı birgun öncesi silikti hatta hafif pembeydi o gün iki tane daha başka testte yaptm bembeyaz çıktı ertesi gün adet oldum zaten belkide bendeki feerly testler bozuktu
Artımed negatif verdi.
Açıkçası öyle olunca bende silik çıkan Frely testinde bir hata vardır diye düşündüm. Burada herkes hamile ilan etti ama bana da test bozuk gibi geliyor , bilemedim.
Artımed de benzer çizgi oluştursaydı güvenecektim ama ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…