Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım estağfurullah. Tanınacak bir fotom bile yok sen nasilsinn durumlar nasil
Ben beklemedeyim hala canım adet günümde belli degil dediğim günde yumurtladıysam 4 gün oldu daha çatlayalı 6 gün daha beklerim adet olmazsam yaparım test canım ocak ayının son gününü hamilelikle kapatırım inşallah

Aminn inşallah canım, Allah gönlüne göre versin hayirlisi olsun

Canim ikisinde de pozitif goruyorum ben, kaset testte de silik cizgi var sanki

Cnm 2side pozitif

Ayyyy hadi inşallah nasıl mutlu oldum

İkisindede var kuzum gözün aydın

Var gayet Ben sizin yorumunuza denk gelmiştim adet sancısı gibi sancilarim var diye. O sırada benim de vardi. testim ve kan sonucum pozitif cikti. Sizin de hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin

Var var ikisi de bariz pozitif sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın İnşAllah canım

Kızlar, erken gebelik testinde pembe çizgi var bence de. Pozitif gösterdi o sonuç eğer yanlış değilse. Ancak Artımed negatif verdi bence. Ben sizin gördüğünüz çizgiyi göremedim onda. Belki beklenen adet tarihime 3 gün var diyedir.

Pazartesi günü tekrar test yapmayı düşünüyorum. Belki direkt kan veririm sağlık ocağına gidip.
Emin olamadım doğrusu.
Hayırlısı bakalım

Bize haber veriyi unutmaaa

Ayyyyy pozitiiiiiif tebrik ederim kan ne zaman vereceksin. Belirtiler neler hemen anlat hemencik

Bence ikiside pozitif, sağlıkla gelsin canım kuzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…