Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var gayet 😊 Ben sizin yorumunuza denk gelmiştim adet sancısı gibi sancilarim var diye. O sırada benim de vardi. 😊 testim ve kan sonucum pozitif cikti. Sizin de hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin🥰
Aaaay sizi gördükçe seviyorum benim de bugün başladı o adet sancıları. Allahım siz Ümit veriyorsunuz. Ağrı sızı vardı adet ağrısı gibi olmaya başladı

Eki Görüntüle 3195101
Kızlar BAT'a 3 gün var.
Üstteki Freely Erken Gebelik Testi.
Alttaki Artımed Normal Gebelik Testi.

İkisi de ilk 10 dakikada gösterilen sonuçlar. Ne düşünüyorsunuz?

Biri pozitif, diğeri negatif gibi
Canıömmmm cok sevindim hayırlı ugurlu olsun bebisin seninle el sallıyor annesii 🥳🥳👏🏼👏🏼

Kızlar sabahki testim negatif demiştim tabi ilk bir iki dk bisey çıkmayınca bırakmıştım kenara sonradan dikkat ettim de sanki gölge var şu döktüm kuruma çizgisi mi diye ama hala gölge var test mi bozuk yoksa olabilir mi biseyEki Görüntüle 3195173
Ben görüyorum canım belli yarın sabah tekrar yap hadi inşallah

Kızlar sabahki testim negatif demiştim tabi ilk bir iki dk bisey çıkmayınca bırakmıştım kenara sonradan dikkat ettim de sanki gölge var şu döktüm kuruma çizgisi mi diye ama hala gölge var test mi bozuk yoksa olabilir mi biseyEki Görüntüle 3195173
Cnm gölge var ama sonradan çıktı dıyorsun
Yarın sabah yaparsan daha net olur

Ayyyyy pozitiiiiiif 🥰🥰🥰 🥳 tebrik ederim 🍾 kan ne zaman vereceksin. Belirtiler neler hemen anlat hemencik
Ay arkadaşım ben emin değilim doğrusu.
Ama eğer gebelik var ise anlatayım;

Mobil uygulamada doğurganlık gösteren 10 verimli günü boşluklu olarak 4 defa değerlendirdik. O hafta adet olacakmış gibi ağrılar vardı. Sağ bacağıma vuruyordu. Ben daha önce hep prezv. ile korundum. İçime sperm akışı olduğu için de olabilir bu belirtiler diye düşündüm. Emin değilim.
Gebelik olasılığı gösteren günlerden sonra ilişki hiç olmadı 🙈 Bu belirtilerde geçti.
Adetime 3 gün var. Sadece göğüs hassasiyeti var şuan.

Bakalım ilerleyen günlerde netleşir. Hayırlısı olsun inşallah. Olumlu- olumsuz her şey Allah'tan 🙏😇

Normal gebelik testi mi yoksa erken gebelik testi mi ? Markası ne ?

X