Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi inşallah kuzum cok iyi gitmiş maşallah ekstra bisey yaptın mı beslenme takviye falan banada umut olsan
Canım ben öncesi 4 kilo vermiştim folikasit kullandım sonra ilişki günlerimi güzel değerlendirdim ayaklarımı hep yüksekte tuttum en az 20 dk kabak cekirdeği yediim o kadar Ve inandım cok dua ettim inşAllah sizinde olur olumsuzlukları çıkartıp bol inançla canım dualarım senle inşAllah

Kaset olanda da şuan hafif bir çizgi belirdi ama sayılmaz çünkü 20 dakika falan oldu.
Attığım foto 10 dakika içinde olanlar.

Emin olamadım

Diğer kızlarda baksın bakalım :)
İlk attığınızda gölgelik gördüm bence var 1 testin çizgisi pembe bariz var diyor tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah bizler içinde dua etmeyi unutma olur mu, hamillerin duası kabul olurmuş

Allah razı olsun kuzum bende sana dua edicem sağlıklı şekilde ilerlesin inşallah

Yok canım ikisinde de var alttaki gölge gibi üstte direk çizgi maşallah inşallah seninledir devam eder

Var gayet Ben sizin yorumunuza denk gelmiştim adet sancısı gibi sancilarim var diye. O sırada benim de vardi. testim ve kan sonucum pozitif cikti. Sizin de hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin

Var var ikisi de bariz pozitif sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın İnşAllah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…