Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım estağfurullah. Tanınacak bir fotom bile yok 😁 sen nasilsinn durumlar nasil
Ben beklemedeyim hala canım adet günümde belli degil dediğim günde yumurtladıysam 4 gün oldu daha çatlayalı 6 gün daha beklerim adet olmazsam yaparım test canım ocak ayının son gününü hamilelikle kapatırım inşallah 🤗🤗

Ben beklemedeyim hala canım adet günümde belli degil dediğim günde yumurtladıysam 4 gün oldu daha çatlayalı 6 gün daha beklerim adet olmazsam yaparım test canım ocak ayının son gününü hamilelikle kapatırım inşallah 🤗🤗
Aminn inşallah canım, Allah gönlüne göre versin hayirlisi olsun 🥰

Canim ikisinde de pozitif goruyorum ben, kaset testte de silik cizgi var sanki☺️

İlk attığınızda gölgelik gördüm bence var 1 testin çizgisi pembe bariz var diyor 😍 tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻👼🏼🤍 bizler içinde dua etmeyi unutma olur mu, hamillerin duası kabul olurmuş 🕊️💐

Cnm 2side pozitif 🤩

Ayyyy hadi inşallah nasıl mutlu oldum

İkisindede var kuzum gözün aydın 🥰🥰

Var gayet 😊 Ben sizin yorumunuza denk gelmiştim adet sancısı gibi sancilarim var diye. O sırada benim de vardi. 😊 testim ve kan sonucum pozitif cikti. Sizin de hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin🥰

Var var ikisi de bariz pozitif🥰🥰 sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın İnşAllah canım 🤲🏻

Kızlar, erken gebelik testinde pembe çizgi var bence de. Pozitif gösterdi o sonuç eğer yanlış değilse. Ancak Artımed negatif verdi bence. Ben sizin gördüğünüz çizgiyi göremedim onda. Belki beklenen adet tarihime 3 gün var diyedir.

Pazartesi günü tekrar test yapmayı düşünüyorum. Belki direkt kan veririm sağlık ocağına gidip.
😇 Emin olamadım doğrusu.
Hayırlısı bakalım 🙈

Kızlar, erken gebelik testinde pembe çizgi var bence de. Pozitif gösterdi o sonuç eğer yanlış değilse. Ancak Artımed negatif verdi bence. Ben sizin gördüğünüz çizgiyi göremedim onda. Belki beklenen adet tarihime 3 gün var diyedir.

Pazartesi günü tekrar test yapmayı düşünüyorum. Belki direkt kan veririm sağlık ocağına gidip.
😇 Emin olamadım doğrusu.
Hayırlısı bakalım 🙈
Bize haber veriyi unutmaaa😍

Eki Görüntüle 3195101
Kızlar BAT'a 3 gün var.
Üstteki Freely Erken Gebelik Testi.
Alttaki Artımed Normal Gebelik Testi.

İkisi de ilk 10 dakikada gösterilen sonuçlar. Ne düşünüyorsunuz?

Biri pozitif, diğeri negatif gibi
Ayyyyy pozitiiiiiif 🥰🥰🥰 🥳 tebrik ederim 🍾 kan ne zaman vereceksin. Belirtiler neler hemen anlat hemencik

Eki Görüntüle 3195101
Kızlar BAT'a 3 gün var.
Üstteki Freely Erken Gebelik Testi.
Alttaki Artımed Normal Gebelik Testi.

İkisi de ilk 10 dakikada gösterilen sonuçlar. Ne düşünüyorsunuz?

Biri pozitif, diğeri negatif gibi
Bence ikiside pozitif, sağlıkla gelsin canım kuzun🤲🤲

Kızlar sabahki testim negatif demiştim tabi ilk bir iki dk bisey çıkmayınca bırakmıştım kenara sonradan dikkat ettim de sanki gölge var şu döktüm kuruma çizgisi mi diye ama hala gölge var test mi bozuk yoksa olabilir mi bisey
20230121_123816.jpg

X