Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm burda 6-7 ile öğrenenler pişman, bende dahil
Sonrası tam Bi sürünceme
1-2 gün daha bekle test yap
Varsa çıkar zaten
Boşuna kan vermiş olmassın
Kuzum benim bütün sorunum öğrenene kadr sonrasında stres yapmıyorum beh ilginç bir şekilde daha öncede 20 ile öğrenmiştim 😂 bide bende pıhtılaşma var zaten iğne vurulmam lazım eğer hamileysem
Bence biraz daha bekle çok çok erken hala, varsa bile çıkmayabiir bu da seni üzer ☺️ Ama dayanamıyorsan sen bilirsin tabi ☺️
Yok kız vericem varsa vardır yoksa yoktur ben arada kalmaktan nefret ediyorum

Eklentiler

• Screenshot_20230121_132316_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_20230121_132316_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 59
Kan verırsen etıketle kuzum benıde.bugun mısafır gelecek yarında saçımı boyatacam sarıya🤣tum gun kuaforde olacam arkadasımla.o yüzden onemlı seylerde etıketleyın benı ballarım🌸🙏
Tamam kuzum pozitif çıkarsa zaten profil resmimi hürrem ben gebeyim yaparım😂😂😂

16.güne gir ateş yazdığın yerin altında temprrature discard yazar onu seç kaydet ☺️ O günkü ateşini görmezden gelecek
Bugünle yarını 36.50 yapınca böyle oldu

Eklentiler

• Screenshot_20230121_133457_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_20230121_133457_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 63
Kuzum benim bütün sorunum öğrenene kadr sonrasında stres yapmıyorum beh ilginç bir şekilde daha öncede 20 ile öğrenmiştim 😂 bide bende pıhtılaşma var zaten iğne vurulmam lazım eğer hamileysem

Yok kız vericem varsa vardır yoksa yoktur ben arada kalmaktan nefret ediyorum
Hım ya beyazdır ya da siyah dıyosun
Peki ver bakalım inşallah hayırlısı olur 🙏
Bizede haber et

Makat yazmışım kuyruk sokumu agrisi gebelik belirtsi mi kızlar bi yerde okudum sanki bilgjniz var mi
Yeni yeni Belirtiler çıkıyor 😂 kuyruk sokumunun azıcık yukarısı bel oluyor belin ağrıyorsa oraya ağrı vurabilir belirti sayılır mı dersen neden olmasın.

X