Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kimyasaldada ısyan etmedık bundada ısyan etmem elhamdülillah. Vardır rabbimin bir bildiği. Rabbim geciktiriyorsa güzelleitiriyordur eminim .. Cümlemize en güzel en hayırlı vakitte nasip etsin inşallah rabbim kuzum

Ay canım inşallah bebiş belirti veriyordur Benim belirtim yok. Göğüslerim hassas sadece ama her adet öncesi olduğu için belirti sayamıyorum.
Senin dünkü test erken oldu.
Bir daha ki testini merak ediyorum

Ay canım inşallah bebiş belirti veriyordur Benim belirtim yok. Göğüslerim hassas sadece ama her adet öncesi olduğu için belirti sayamıyorum.
Senin dünkü test erken oldu.
Bir daha ki testini merak ediyorum
Ay hadi inşallah öyledir ya da 1 gece de bel fıtığı oldum. Hiç bir adetimde böyle ağrılarım olmamıştı şiddetli. Ama bişi dicem, bu hafta en yakın arkadaşım hamile olduğunu öğrendi ve onunda sadece göğüslerinde hassasiyet varmış başka hiç bir belirtiyi yaşamamış.

Amiiiin İnşAllah canım Hem bu tarz durumlar kadının vücudunu temizliyormuş. Belki bir hastalıktan koruyor rabbim. Benim göğsümde kitleler vardı, genelde ağrı olurdu göğsümde. doğumdan sonra süt kesici ilaç vermişti doktorum. Acaba zararlı olur mu diye düşünüyordum meğerse kitleler geçmiş gitmiş. Bebişim melek olurken bana da şifa oldu tekrardan sağlıkla nasip olacak inanıyorum

Evet herkeste farklı olabiliyor
Bir dahaki testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun ?

Geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum benimde agzım fena yandı kimyasallardan 7 ayda 3kere oldum hep 5 haftalık olup düşüyor rabbim sağlıklı evlatlar versin ben böyle olunca kan pırtılaşması dediler bi akrabamız böyle olmuş 7 8 kere sonra araştırmışlar kan pırtılaşması çıkmış tedavi olmuş iki oğlu var şimdi rabbim sebebi neyse sifasını versin hepimize

Ben ilk dusugumden sonra pıhtılaşma testi yapmıştım temiz çıktı tabi simdj yeniden oluşmuş mudur bilmiyorum inşallah tekrarlamaz birdaha bu kimyasal olayı psikolojik olarak beni çok yıprattı hamile kalkmaya korkuyorum artık sevinemiyorum kalsam da fobi oldu

O zaman yumurtlamış olabilirsin hadi bakalım bebeil getirsin sana

Doktorum bunu yazdı bana hamile kalmanı kolaylaştıracak dedi. Oğlumda da buna benzer başka isimli bir ilaç kullandım çok faydasını gördüm. Ama adını hatırlayamadım. Sizden bunu kullanan var mı kızlar?

Eklentiler

• IMG-20230120-WA0052.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 44
Igne etkisi kac gunde gecer bilmiyorum ama bence pozitif canım bu koyulasmis 1 gün sonra bide
Evet koyu
Ayy ne değişik ilaçlar var

Kızlar benim eşim ecza deposunda çalışıyor 20 yıldır
Şuan ilaç sıkıntısı var depolarda bıle yok
Özellikle bebiş ilaçları

İstesem Bi ton ilaç kullanırım ama kullandığım sadece folik asit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…