Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet herkeste farklı olabiliyor 😇
Bir dahaki testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun ? 😇
Test aldım. 4 gün boyunca uygulayacağım her sabah ilk idrar ile. Zaten 4. gün tam 24 ocak gününe denk geliyor. Herhalde varsa çıkar. Eğer o gün regl olamazsam da doktorum 1 hafta olmazsan yanıma gel demişti bakarız kanla diye.

Kızlar hamilelik belirtisi arasında bacağınızı sızlatan ayrı oluyor mu? Benim bugün bacaklarıma vuruyo ağrılar. Ellem yereppim noluyor bana. Dün testim negatif çıkmıştı halbuki. Bat 24 ocak ben hamile değilimdir diye düşünüyorum ama bilemedim de.
Ya Benim arkadaşımın 3. Aya kadar hiç çıkmadı

Amiiiin İnşAllah canım 🤲🏻 Hem bu tarz durumlar kadının vücudunu temizliyormuş. Belki bir hastalıktan koruyor rabbim. Benim göğsümde kitleler vardı, genelde ağrı olurdu göğsümde. doğumdan sonra süt kesici ilaç vermişti doktorum. Acaba zararlı olur mu diye düşünüyordum meğerse kitleler geçmiş gitmiş. Bebişim melek olurken bana da şifa oldu 😍 tekrardan sağlıkla nasip olacak inanıyorum 🥰
Amin kuzumm aminnn 😍🤲🏻

Ben ilk dusugumden sonra pıhtılaşma testi yapmıştım temiz çıktı tabi simdj yeniden oluşmuş mudur bilmiyorum inşallah tekrarlamaz birdaha bu kimyasal olayı psikolojik olarak beni çok yıprattı hamile kalkmaya korkuyorum artık sevinemiyorum kalsam da fobi oldu
Kuzum ben bir şubata randevu aldım da adetimin 4 günü oluyor adetliyken pıhtılaşma testi yaparlar mı ya da sonucu etkiler mi

X