Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
değerlerde iyise çokta takma sen 36 ben 39 :)) ekim 2022 de evlendm bende korunmadk ama nasip geçen işte bi oluyor gibi oldu bi gaza geldk hepimiz biliyorsun

değerlerde iyise çokta takma sen 36 ben 39 :)) ekim 2022 de evlendm bende korunmadk ama nasip geçen işte bi oluyor gibi oldu bi gaza geldk hepimiz biliyorsun
evet vala burdan kim hamile cıksaa kendim gibi seviniyorum ama dışardan bi hamilelik duysam o zamanda içim gidiyor sanki aramızdaki bag cok farklı

bu gun test yaptım bembeyaz çıktı, kuruma çizgisiymiş, valla artık o kadar umutsuz hiss ediyorum ki...
Umutsuzluk falan yok, yapılmayan eksik şeyler vardır. Bu ay tutmazsa ben inanıyorum Şubat ayında buradaki neredeyse herkes hamile kalacak hissediyorum :) Sen de öyle. Doggy pozisyonunu deneyin mutlaka denemediyseniz ve ilişki sonrasında bel - popo altına yastık koyup yatın bi 10 dk. BElki hemen kalkıyorsunuzdur ve sperm kanallara ulaşamıyordur. Bunu sırf size yazmıyorum bu arada, umutsuzluğa kapılan herkes için aslında. Bazen de tam vakti ve zamanı gelmemiş oluyor.Allahım hayırlısını sağlıklısını versin inşallah hepimze.

Ama moral bozmayalım, bende de oluyor ve bana da. burada birileri bişiler söylüyor moralim düzeliyor. Biribirimize destek olmamız çok güzel. Hep birlikte halledicez inşallah :)

Bir de stresten uzak kalın kızlar, meditasyon yapmaya çalışın.

korundunuzmu canım yoksa olurunamı bıraktınız
yok korunmadk 5 6 ay bi denedik bu süreçte eşimşn babası rahatsızlandı ve bana çevreden bayağa bi baskı vardı geç yaşta evlendin hiç bekleme hemen yap çocuğu diye her soruyorlardı artık regli oldum demeye korkuyordum bunlar etkenmi bilmiyorum yani stres sonra doktora gittik testler rahm filmi vs normal dedi doktor bundan sonraki süreçte eşimn babası tekrr rahatsızlandı ölümden döndü diyebilirm eşim tabi çok etkilendi resmen 2 3 ay panik atak oldu ilaçlar flan kullandı bu arada bende çok kafaya takarım sürekli aklımda hamilelik vs. Gebelik olmayınca tekrar gittik yumurtalıklar flan gayet iyi klomen başlayalım dedi 1 2 defa uygularız olmazsa başka tedavilere geçeriz demişti ilk denemede kist oluştu 2 adet sonra gel demişti ben gitmedim :) artık bu ay gidicem bakalm iki aydrda mantar olayı var oda mantarmı değilmi belli değil her zaman olmuyor biraz uzun yazdm ama sürecim bu şekilde :)

Testlerle takip wtmediniz mi yada vücudunuzda belirti felan
Test kullanmıyorum canım ateş ölçüyorum pazartesi dontora gittim en son 16mm dedi salı çarşamba cuma ilişki önerdi ama ben doktordan geldigim akşamı çatladıgını düşünüyorum ateş yüksek çıktı ama tekrardan yükselmedi bir türlü beklemedeyim canjm

Anladım canım ben hiç ateş takibi yapmadım testle takip ettim ama doktor beni kontrole cagirmqdi ben kendim takip ettim ne kadar büyüdü yumurta bilmiyirumb inşallah miniklerimiz tutunur bize çok bekletmezler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…