Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet cnm
Test yeri belli oluyor
Bnımde Bı kere boyle cıkmıştı

artık moralim çok bozuluyor ya 6 ay oldu eşim bana yansıtmıyor ama oda günlerimi hep takip ediyor yine çok üzülecez regl olunca ilk günler yasta gibi oluyorum

artık moralim çok bozuluyor ya 6 ay oldu eşim bana yansıtmıyor ama oda günlerimi hep takip ediyor yine çok üzülecez regl olunca ilk günler yasta gibi oluyorum
6 ay ne ki canım ya Gerçekten uzun bir süre değil. Siz modunuzu düşürmeden inanarak ve rahat olmaya çalışarak devam edin olacak zaten Olursa olur olmazsa öbür ay olur diye tekrarlıyorum sık sık ve bu düşünceye rahatlığa alışmaya başlıyorum. Rahat olunca olacak biliyorum

inşaallah canım yaşım biraz daha genç olsa hiç takmam ama bu yıl 36 oluyorum artık vaktim azalıyor üzülüyorum doğal olarak

İnsan modunu kaybediyor ama sonra yenileniyor her ay ayrı umut oluyor benimde 6 ay bitti 7 ye geçtim düşük sonrası hala kalmadım nasip.

Kızlar reglinize az bir süre kaldığında sizden de yumurtlama döneminde olan akıntı geliyor mu bendemi bir sıkıntı var
Benim sürekli akıntım oluyor. Regl öncesi , sonrası, yumurtalama zamani vs diye özel bir zamanda değil.
Hatta muayene için doktorlara gittiğimde hep sordum ama hepsi normal dediler. Herhangi bir enfeksiyon , mantar vs yok.
Günlük ped kullanıyorum her zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…