Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun inşallah bekleyen herkese nasip olsun

İnşallah canım benim düşüğün eşi ardındadır der eskiler düşükten sonra hemen hamile kalan çok inşallah bu ayda yeri dolar tezden. Benim de ilaçla durdu bir adet gördüm denedim olmadı ama tam toparlanmamıştı sanırım. Şimdi bu ay tekrar deneme süreci inşallah sonu güzel olur

İnşallah canım inşallah yeri saglıkla dolsun inşallah allahım en hayırlı zamanda nasip etsin kuzum

Bu ay biz de doggy denedik, burada bir arkadaştan duymuştum. Ama adını diz dirsek pozisyonu demişti, evleneli 1 yıl olmuştu 2 gebeliğini de bu pozisyonla kaldığını söyledi, bakalım Allah büyüktür, birinin 2 aylıkken kalbi durmuştu kız üzüldüm yine aklıma geldi

Kızlar göğüslerimde acılı ağlı ateş var demiştim ya sağ göğsümde daha çok var neden olur ki ya başka kötü bi sebebi yoktur di mi ilk kez böyle oluyor.
Kuzum korkma benımde ılk sag gogsum sonra sol gogsume gectı sımdı ıkısı bır arada acıyorlar ve sancıyorlar. Gebelık belırtısı o ınsallah .Kötü düşünme

Amin balım çok üzüldüm düşüğüne, Allah büyüktür , tez zamanda hepimizin sağlıklı gebelikleri olsun

Kız bunu gelip bana mı yazdın ben aklımdan çıkarmaya çalıştıkça neyse aşıyorum biliyorum

Bende bu ay deneyeceğim o pozisyonu yapabilirim İnşAllah

Kız bunu gelip bana mı yazdın ben aklımdan çıkarmaya çalıştıkça neyse aşıyorum biliyorum

Bende bu ay deneyeceğim o pozisyonu yapabilirim İnşAllah
Kız valla başta kasinca ağrı oluyor benim de bak kendini rahatlatmaya kasmamaya bak sonrasında deli gibi zevkli oluyor anacim

Kız valla başta kasinca ağrı oluyor benim de bak kendini rahatlatmaya kasmamaya bak sonrasında deli gibi zevkli oluyor anacim
Yastıktan destek alıcam bu kez kız herkes yapıyorsa bende yaparım ne var dimi nasıl olduğunu anlayınca yapamadığım zamanların pişmanlığını yaşarmışım

Yastıktan destek alıcam bu kez kız herkes yapıyorsa bende yaparım ne var dimi nasıl olduğunu anlayınca yapamadığım zamanların pişmanlığını yaşarmışım
Kız yaparsın valla sen biraz fazla kasiliyorsun ondan bence bende başta öyleydim sonra kasmamaya çalışınca baktım çok rahat çok güzel oluyor pozisyona alıştım bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…