Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm bnde yılbasında kimyasal gecırdım
Korunmuyorum
10 gun sürdü bnım kanama
Adetım de 10 gün sürüyor zten
Gecmiş olsun cnm
Bnde şok geçirmiştim ama insan atlatıyor alışıyor
Rabbim Bı daha yasatmasın
Peki canım kimyasal geçirdikten sonra o ay adet oldun mu yoksa kimyasalı adetten mi sayıyor doktorlar

Kızlar göğüslerimde acılı ağlı ateş var demiştim ya sağ göğsümde daha çok var neden olur ki ya başka kötü bi sebebi yoktur di mi ilk kez böyle oluyor.
Yoktur inşallah kötü düşünme gece yatarken sıkan şeyler giyme belki ondan mı oluyor ki acı biber yanığı gibi mi? Yoksa böle et acisi olur ya onun gibi mi?

Yoktur inşallah kötü düşünme gece yatarken sıkan şeyler giyme belki ondan mı oluyor ki acı biber yanığı gibi mi? Yoksa böle et acisi olur ya onun gibi mi?
et acısı gibi elimle dokununca hissediyorum ama solda daha az sağda baya ağrı acı oluyor. Gerçi rahim yumurtalık tarafına da kramplar giriyor ara sıra

Sana da geçmiş olsun canım kimyasal sonrasında korunma oldu mj hiç yoksa korunmadan mi dea ettiniz birde kanaman kac gün sonra kesilmişti senin
Kuzum ilki beta 1000 lerdeyken oldu büyüktü yani ister istemez biraz sancılı ve uzun sürdü 7 gün yoğun kanama 3 gün leke devam etti korunmadik ama hiç ama eşim şehir dışındaydı iki aydır düzenli denemeye başladık ikinci ay gebelik oldu ama oda kimyasal oldu ama bu 5. Haftanin içinde oldu 4+ lardaydi yani bu küçük olduğu için kanamam hafif ve sancida normal adet gibiydi fazla değildi yani 6 gün sürdü bu sefer kanamam ocakta oldu ya kimyasal doktor dedi bir dahaki regle kadar korun pıhtılaşma için test vereceksin yanılma olmasın dedi o yüzden şu an korunuyorum benim hayaller şubata kaldı yani😂😂

Cnm bnde yılbasında kimyasal gecırdım
Korunmuyorum
10 gun sürdü bnım kanama
Adetım de 10 gün sürüyor zten
Gecmiş olsun cnm
Bnde şok geçirmiştim ama insan atlatıyor alışıyor
Rabbim Bı daha yasatmasın
Ben o kadar alışmışım ki artık çok normal geliyor ama bu sefer dedim bu son kimyasaldan sonra 2 hafta geciksin test yapicam 😂😂 eğer pıhtılaşma varsa buda imkansız doktor diyor adetten önce bile olsa öğrendiğin gün iğneye başlayacaksın

X