Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsun kuzum allah saglıklı sıhatli tekrar nasip eder inşallah emin ol ilerleyip düşğk yapmandan daha iyi kuzum kendini öyle teselli et bak ben düşük yaptım 3 ay oldu vucud anca topluyor kendini
Canım üç ay korundun mu ben de Ekim de düşük yaptım 50 gün kanamam sürdü Aralık sonu korunmayı bıraktım. İlk ay olmadı bu ikinci ay, doktor üç ay olmazsa rahim filmi çekeceğiz dedi. Düşük sonrası tüplerde tıkanıklık olabiliyormuş.

Salı günü muayene oldum döngümün 13. günüydü herhangi bir bilgi vermedi mm olarak ama bugün yarın çatlar değerlendirin bence dedi.Ben hep 19. günde pik görüyorum bu testler bizi yanıltıyor mu bilemedim.Sanırım gerçekten en doğrusu gün aşırı ilişkiye girip kafayı yormamak
Evet öyle canım sadece bu ay testte görüp degerlendirmek istedim pazar günü şehir dışına gidicem o güne kadar görmeyi istiyordum peki sen dün veya bugun test yaptinmi resmi varsa paylaşımısin canım 😊

Yarın aşılamam..ben şimdi iyi oluyorumda eşimin ateşi hiç enmiyor boğazları kötü benden kaptı..yarında sperm vericek..nasıl olucak bilmiyorum..artık Allah'tan hayırlısı..emeklerimiz boşa gitmesin
Çok geçmiş olsun hastalık zor ben de 1 hafta çektim anca duzeldim. Umarım aşılaman güzel geçer. Dinlen iyice sonucun da pozitif olur inşallah 🙏🏻

Yarın aşılamam..ben şimdi iyi oluyorumda eşimin ateşi hiç enmiyor boğazları kötü benden kaptı..yarında sperm vericek..nasıl olucak bilmiyorum..artık Allah'tan hayırlısı..emeklerimiz boşa gitmesin
Ben de eşimden kaptım onu iyilestirirken. Onunda ateşi öksürüğü çoktu. Ayağının altına sarımsaklı zeytinyağı sürdüm iki gece boyunca. Onunla uyudu, erken toparladı. İstersen deneyebilirsin

10 günmü biz 10 gün kala yapmaya başlıyoruz 🤣 belkide evet anlamayız bile yine en azindan 3 4 gün geçmesini beklemek güzel olur ama bu ay ben soz verdim kendime insallah regli günümden sonra yapicam başarabilirim insallah 🤲🏻
İnşallah canım bende düşünmüyorum yapmayı zaten adet günümde belşi degil 😂🥰

Çok geçmiş olsun kuzum allah saglıklı sıhatli tekrar nasip eder inşallah emin ol ilerleyip düşğk yapmandan daha iyi kuzum kendini öyle teselli et bak ben düşük yaptım 3 ay oldu vucud anca topluyor kendini
Üzülüyorum ağlayıp harap ediyorum kendimi bir yandan da hayırlısı olsun diyorum yeniden deneriz Rabbım nasip etsin hayırlısını

Canım üç ay korundun mu ben de Ekim de düşük yaptım 50 gün kanamam sürdü Aralık sonu korunmayı bıraktım. İlk ay olmadı bu ikinci ay, doktor üç ay olmazsa rahim filmi çekeceğiz dedi. Düşük sonrası tüplerde tıkanıklık olabiliyormuş.
Kanamam kesildikten sonra hiç korunmadım canım 5 ekimde düşük yaptım kanamam bir hafta içinde kesildi. Sonra ekim 30 da başladı kanamam 1 ay geçmedi ama yogun degil bi azaldı bi çogaldı sonra doktora gittim ilaç verid öyle kesildi. Adet düzenleyici içtim bu ay normla adet oldum bittim şimdide bekliyorum inşallah bu ay sonuna hamile haberi veririm sizlere kuzum 🥰🥰

Çok geçmiş olsun canım ben iki kimyasal geçirmiş olarak söylüyorum kötünün en iyisini yaşıyoruz emin ol hem kimyasalda bekleme süresi de yok tekrardan en kısa zamanda sağlıklı bi gebeliğin olur inşallah 🙏🏻🌹
Sana da geçmiş olsun canım kimyasal sonrasında korunma oldu mj hiç yoksa korunmadan mi dea ettiniz birde kanaman kac gün sonra kesilmişti senin

10 günmü biz 10 gün kala yapmaya başlıyoruz 🤣 belkide evet anlamayız bile yine en azindan 3 4 gün geçmesini beklemek güzel olur ama bu ay ben soz verdim kendime insallah regli günümden sonra yapicam başarabilirim insallah 🤲🏻
Genede dayanamiyorsun ben öleyim iki tane yaptım biri bozuk biri bulanık birisi negatif çıktı bende gittim lan verdim hala çıkmamış sonuç😁😁

Sana da geçmiş olsun canım kimyasal sonrasında korunma oldu mj hiç yoksa korunmadan mi dea ettiniz birde kanaman kac gün sonra kesilmişti senin
Cnm bnde yılbasında kimyasal gecırdım
Korunmuyorum
10 gun sürdü bnım kanama
Adetım de 10 gün sürüyor zten
Gecmiş olsun cnm
Bnde şok geçirmiştim ama insan atlatıyor alışıyor
Rabbim Bı daha yasatmasın

X