Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Listeye benide alirmisiniz Sat 22.12.2022 23.01.20223

Bende bu markayı kullanıyorum bende pik goremedim peki dr ne zaman dedi çatlar diye kac gun gecti üstünden ona ragmen mi silik cikiyo lh testin kac mm dedi birde yumurtan için

Çok yüksek değildi en son 182ydi ama hep arttı dün gece kanamam başladı birden kimyasalmis şuan beta 11
Gecmis olsun canım bende bu ay yaşadım ve bi çoğu kişide duyuyorum cok fazla arttı bu kimyasal dusukler rabbim bi daha yaşatmasın dusukten sonra daha kolay olur insallah ikimizde güzel haberi alırız ve tüm arkadaşlarım

Yeniden merhaba kızlar aranıza geri döndüm gebeligim kimyasal döndü inanılmaz üzgünüm kanamam başladı
Çok geçmiş olsun canım ben iki kimyasal geçirmiş olarak söylüyorum kötünün en iyisini yaşıyoruz emin ol hem kimyasalda bekleme süresi de yok tekrardan en kısa zamanda sağlıklı bi gebeliğin olur inşallah

Çok yüksek değildi en son 182ydi ama hep arttı dün gece kanamam başladı birden kimyasalmis şuan beta 11
Çok geçmiş olsun kuzum allah saglıklı sıhatli tekrar nasip eder inşallah emin ol ilerleyip düşğk yapmandan daha iyi kuzum kendini öyle teselli et bak ben düşük yaptım 3 ay oldu vucud anca topluyor kendini

Evet kuzum benımkıde oyle dedı zaten bende oyle denıcem bu ay.kacıncı gundesınde heran çatlar dedı canm?guzel haberler alırız ınsallah bu ay

Canım eger testlerimizi adet 10 gün geçtikten sonra yapsak böyle şeylerle karşılaşmayız ama duramıyoruz yapıyoruz. Bu nedenle de diyoruz ki kimsyallar çogaldı halbuki kimsyal gebeligi hepimiz geçiyoruz zaten test yapmasak anlamayız

Bende bu markayı kullanıyorum bende pik goremedim peki dr ne zaman dedi çatlar diye kac gun gecti üstünden ona ragmen mi silik cikiyo lh testin kac mm dedi birde yumurtan için
Salı günü muayene oldum döngümün 13. günüydü herhangi bir bilgi vermedi mm olarak ama bugün yarın çatlar değerlendirin bence dedi.Ben hep 19. günde pik görüyorum bu testler bizi yanıltıyor mu bilemedim.Sanırım gerçekten en doğrusu gün aşırı ilişkiye girip kafayı yormamak

10 günmü biz 10 gün kala yapmaya başlıyoruz belkide evet anlamayız bile yine en azindan 3 4 gün geçmesini beklemek güzel olur ama bu ay ben soz verdim kendime insallah regli günümden sonra yapicam başarabilirim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…