Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Niqu buraları çok takip edemiyorum ne durumdasin aşılama oldu mu? Benim operasyonlarım da iptal oldu grip kaptım bu halde anestezi alamam. İyileşince de histereskopi için geç oluyormuş bu yüzden bir sonraki adete kaldı benim işlemler

Sen yine de bir dolu bir boş devam ette o şekilde yakalarsın her türlü Ateş ölçüyor muydun?

Yarın aşılamam..ben şimdi iyi oluyorumda eşimin ateşi hiç enmiyor boğazları kötü benden kaptı..yarında sperm vericek..nasıl olucak bilmiyorum..artık Allah'tan hayırlısı..emeklerimiz boşa gitmesin

İnşallah Allah kimsenin çabasını boşa cıkarmasın. Fayda gördün mü peki suan durum nedir

Doktora ovulasyon testi yapıyorum deyince onlarla kafanı yorma regl biter bitmez gün aşırı ilişki dedi yumurtanın ne zaman çatlayacağını bilemezsin diyor.2 gündür yapıyorum hala pik değil üstelik.Laboquik kullanıyorum ben her ay 18. ya da 19. Gün pik görürüm ama doktor bugün yarın çatlar deyince şaşırdım.Deniyoruz bakalım tutarsa

Kuzum olacak olduktan sonra her turlu olur da ovulasyonda nasıl pık yok yıne yapınca yaz bıze bıde markasınıda
Doktora ovulasyon testi yapıyorum deyince onlarla kafanı yorma regl biter bitmez gün aşırı ilişki dedi yumurtanın ne zaman çatlayacağını bilemezsin diyor.2 gündür yapıyorum hala pik değil üstelik.Laboquik kullanıyorum ben her ay 18. ya da 19. Gün pik görürüm ama doktor bugün yarın çatlar deyince şaşırdım.Deniyoruz bakalım tutarsa

Hayırlısıyla nasip olur inşAllah

Yeniden merhaba kızlar aranıza geri döndüm gebeligim kimyasal döndü inanılmaz üzgünüm kanamam başladı
Canım benimde daha önce kimyasal gebeliğim oldu insan çok üzülüyor diyecek bişey bulamıyorum tek teselli edecek şey gebe kalabiliyorsun ve düşüğün bir ayağı içerde kalır bir kaç ay geçemeden sağlıklı gebe kalacaksın

Canım bana biraz bilgi verir misin kimyasal geçirmişsin sende özelden yazar mısın grubu meşgul etmeyim dedim

Geçmiş olsun.
Pozitif sonucu ne zaman görmüştünüz ? Nasıl oldu bu süreç?
Yumurtlamadan 12 gün sonra evdeki testte sonra da kan da pozitifi gördüm 3 defa beta takibi yaptım iki katına çıkarak ilerledi dün aniden kanamam başladı doktora gittik beta bakıldı 182 den 11 e düşmüş bugünkü sonuçla doktor kimyasal geçiriyorsun dedi vajinal muayene ile bakıldı kese yok rahim de kalimlasma yok dedi beta sonucuna göre 5 hafta 5gunluktu

Çok çok geçmiş olsun.
Bir aydır gebelik konularını takip ediyorum. O kadar çok var ki kimyasal gebelik geçiren. Rabbim sağ salim tekrar verir inşallah.
Eğer bu gebelik ilerleyen süreçlerde bitmiş olsaydı, psikolojik açıdan çok daha zor olurdu. Böyle düşünmeye çalış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…