Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay gerçekten mi, şu an çok mutlu oldum, moralim bozulmuştu sabahtan beridir. Allah ne muradın varsa versin

Kızlar ben bugun hormon testi verdim sonuclar gayet iyi alttan da muayene etti. letu diye bi ilaç verdii 5 gün kullan 5 gün kullanma sonra kontrole gel dedi.bu ilacı kullanan var mı aranızda

Bu arada kızlar dun ruyamda cok guzel pembe yanaklı minicik kundaktaki bi kiz cocugu emzirdigimi gördüm o kadar güzeldi ki emzirirken ne guzel bi duygu diye onu izliyordum o kadar etkilendim ki hala etkisindeyim rüyanın sanırım artık psikolojik olarak iyi değilim gecen gunde biri bana hamile olduğunu söylüyordu bilinç altım hep bunlarla dolu olduğu için rüyalarım boyle sanırım bi kac gundur ama kiz bebek kalbimi çeldi ruyamda

Hayır olsun gündüz niyetine diyelim. Benim de son 2 gündür rüyamda test yapıyorum ve pozitifi görüyorum.

Kasıklarım bir ağrıyor kaç gündür üstelik 2 3 gecedir uykudan uyanıyorum. Bir gergin bir huzursuz sancılar. Göğüslerde başladı hassaslaşmaya, bir acıkıyorum aynı anda on tarz şeye saldırıyorum ve kesmiyor uzun süre o elimin ayağımın boşalması. Kız ben yasmin kullanıyorum ne oluyor bana böyle ateşimde hep yukarılarda yasminden 10 tane kaldı hap 10 gün sonunda adet beklicem.

Noluyo kız ilacın etkisimi acaba

Kızlar ben bugun hormon testi verdim sonuclar gayet iyi alttan da muayene etti. letu diye bi ilaç verdii 5 gün kullan 5 gün kullanma sonra kontrole gel dedi.bu ilacı kullanan var mı aranızda
Letu değil ama femara kullandım yumurta büyüten ilaçlar bunlar. Kontrole gittiğinde yumurta büyüklüğüne bakıp ovitrelle çatlatma iğnesi vurdurmani söyleyecek ve söylediği saatlerde ilişki olacak. Yalnız 5 gün kullandıktan sonra 5 gün ara verip çağırmış biraz fazla geldi bana. Ben ilaç bittikten 3 gün sonra gidiyordum ve genelde o gün iğne vuruluyordu. Adetin 11.gunune falan denk geliyordu iğne. 36 saat sonra da ilişki oluyordu sonra gün aşırı. İnşallah güzel sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…