Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bekleyeceğim canım haftaya olsun diye. Boş yere gidip deldirmeyim kolumu şimdi :KK70: Reglim 1 hafta falan gecikirse anca o zaman kan veririm herhalde.
Kaset testle takip edebilirsin canim gecen bir formda arkadaş gecikmenin 17. Gunu ogrenmiş regl gelmediyse umut vardır

Valla canım daha önce artımed kullanmıştım mavi renkti ama bu freely markaydı bu attıkların doğrumu bozuk çıkan testlermi bazen sohbetlere dahil olamıyorum gün icinde cocukla uğraşmaktan
Artimedin piyasada birçok versiyonu dolaşıyor hangisi gerçek hangisi sahte ayırmak zor sonuçta paketi yırtıp acamayacagimiz için şans artık. Alttakiler bozuk mu sahte mi bilmiyorum ama hepsi negatif çıkıyordu

Ateşçi kızlarrr size darlamak istemiyorum ama anlamaya çalışıyorum ateşe bakılınca yumurtlama gözüküyor mu testim de bu şekilde yardımcı olur musunuz 🙏🏻 ateş tablom çok dandik ilerlemiyor mu 😂
Yo canım dandik degil bence yumurtlama olduktan sonra yükselmiş ateşin hatta snra yine düşmüş yerleşme düşüşü olmuş oda bence yeste görede bayagı bi hamilesin yani kuzum

Canım sen napıyorsun özledim seni kayıplardayız bu ara :) bebekheyecani bebekheyecani
Valla bebeğim sorma ya 🤣 haklısın valla çok yoğun herşey şu anda hayatımda. İyileşmeye çalışıyorum diyeyim. Ben de özledim burda bol bol konuşmayı sizle ama çok takip edemiyorum ki. Sen nasılsın neler yapıyorsun

bat ne zamandı canım baya koyu 400 lerde diye düşündüm hayırlısı olsun
Insallah agzın bal yesın canımm dualarım kabul olsun 🤲🏻 Kuzum pcos var yumurtlama akıntısını 25 aralıkta gorduk . 11 gun gecıkme falan var suan. Deger dusuk gıdıyor ondan korkuyorum ya ıste saglıksızmı acaba dıye 🥺

Yo canım dandik degil bence yumurtlama olduktan sonra yükselmiş ateşin hatta snra yine düşmüş yerleşme düşüşü olmuş oda bence yeste görede bayagı bi hamilesin yani kuzum
Ay Allah mı söyletti kız 😍 ovülasyon testi attığım 😂

Valla bebeğim sorma ya 🤣 haklısın valla çok yoğun herşey şu anda hayatımda. İyileşmeye çalışıyorum diyeyim. Ben de özledim burda bol bol konuşmayı sizle ama çok takip edemiyorum ki. Sen nasılsın neler yapıyorsun
Senin de bat yakın gibi canım ne zaman yapcaksın test

rabbim korusun inşaallah sağlıklıdır önceki testlerinle karşılaştır gittikçe koyulaşmışsa sağlıklıdır kötüyü düşünme
Insallah agzın bal yesın canımm dualarım kabul olsun 🤲🏻 Kuzum pcos var yumurtlama akıntısını 25 aralıkta gorduk . 11 gun gecıkme falan var suan. Deger dusuk gıdıyor ondan korkuyorum ya ıste saglıksızmı acaba dıye 🥺

X