Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi yaaa inşallah öyledir kuzum. Sanki adetli iken ölçmemişsin ateşini ondan bende öyle dedim kuzum
Mutlu olan grafik yumurtamamdan sonraki zaman regli olduğum ateşim 36.7 de olsun daha sonra sarı olan grafik ise reglim biter bitmez yaptığım ateş ölçümüm şuan yumurtlamayı göremiyorum grafikte sizde göremediniz galiba. Bugün yaptığım testte az önce gördüğünüz ovülasyon testi

Eklentiler

• Screenshot_20230119_132041_periodtracker.pregnancy.ovulationtracker.jpg
    Screenshot_20230119_132041_periodtracker.pregnancy.ovulationtracker.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20230119_124638_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230119_124638_com.android.gallery3d.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20230119_122809_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230119_122809_com.android.gallery3d.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 38
Valla bebeğim sorma ya 🤣 haklısın valla çok yoğun herşey şu anda hayatımda. İyileşmeye çalışıyorum diyeyim. Ben de özledim burda bol bol konuşmayı sizle ama çok takip edemiyorum ki. Sen nasılsın neler yapıyorsun
ben de eskisi gibi girmiyorum aslında aşkım napayım biliyosun son aylarda düzensizlik doktor vs derken iyice psikolojim bozuldu, şimdilik saldım yani öyle akışa bıraktım. Çalışıyorum zaten yoğun. Öyle işte. Senin o durum halloldu mu iyi misin şimdi bebeğim

Morlu olan demek istedim *
Mutlu olan grafik yumurtamamdan sonraki zaman regli olduğum ateşim 36.7 de olsun daha sonra sarı olan grafik ise reglim biter bitmez yaptığım ateş ölçümüm şuan yumurtlamayı göremiyorum grafikte sizde göremediniz galiba. Bugün yaptığım testte az önce gördüğünüz ovülasyon testi

rabbim korusun inşaallah sağlıklıdır önceki testlerinle karşılaştır gittikçe koyulaşmışsa sağlıklıdır kötüyü düşünme
Koyulasıyor gıttıkce kuzum ama ekımdede kımyasal gecırınce ınsanın ıcınde hıc korku cıkmıyor. Rabbım bana bagıslasın bebegımı ınsallah 🥺🤲🏻

Kızlar bıktınız biliyorum ama bi Umut 😂hakkınızı helal edin bi bakın bugün son kez yaptım yarında doktor kontrolüm var zaten
Yine aynı gölgeliği görüyorum canım sanki olsaydı artık koyulaşırdı diye düşünüyorum 😔 İnşAllah vardır bakalım doktor ne diyecek ☺️

X