Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size bir soru
Aslında bunu doktora sormam gerek ama
Hani yumurtlama akıntısı olunca spermler rahme daha hızlı ulaşır falan deniyorya
Peki ilişkide kadın erkekten önce boşalırsa, o sıvıyla spermlerin rahme ulaşması kolaylaşırmı
Yoksa tersmi teper bu olay?
Etkileri acaba bizde de ilk bende oluyor o dediğin şey ben daha iyi diye düşünüyorum 🙈

Kızlar dün doktora gittim muayene olmak için alt karın bölgemde ağrı vardı biraz enfeksiyon varmış bide gelişmekte olan yumurtaların var bugün yarın catlar dedi ama ovulasyon testi yaptığımda pik görmüyorum hatta ikinci çizgi baya silik neden acaba ? benim hesaplarıma göre yumurtlamaya 4-5 gün var gerçi enfeksiyondan dolayı kesin yine tutmayacak da işte

Özür dileyerek soruyorum bazı arkadaşlar doggy den sonra hiç kalkmadan yüzüstü yatıyorum demişti siz de öyle mi yaptınız. Ben yapamıyorum da illaki dönüyorum giyinme vs. için
Valla bende burda okudum bugün böyle değerlendirdim🙈 gerçekten meni dışarı hiç akmadı😳 ayağa kalkınca birazcık aktı o kadar kesinlikle bu pozisyonla devam edicem 🙈😂 HOŞTU BİDE AHAHAH😂

Kızlar ateş takibi nasıl yapıyorsunuz ben hiç bilmiyorum ilk defa duydum bir de program mı var grafik öyle mi oluşuyor varsa hangi program

Yani adet bitişi hemen yumurtlayanlar var aslında ama tabi yerleşti etti derken en erken döngünün 16-17. Günü belli olur hemen adet bitimi yumurtlarsan adetin 3 gün sürüyorsa mesela. Ama benim adete 10-12 gün var
bende adet bitimi yumurtladım bakalım tutucakmı :halay:

Kızlar ateş takibi nasıl yapıyorsunuz ben hiç bilmiyorum ilk defa duydum bir de program mı var grafik öyle mi oluşuyor varsa hangi program
Fertility friend ovulation app programın adı normal dil altı bir ateş ölçerle her sabah aynı saatte ölçüp ordaki takvime giriyoruz atesi grafikte etese göre oluyor

Sabah sabah düşüşle uyandım yumurtlamadan sonra 7. Gün… yerleşme düşüşü olabilir mi?
İnternette öyle yazıyor

Eklentiler

• FA3E06A8-80BC-4B07-AD51-C10414E06F5A.png
    FA3E06A8-80BC-4B07-AD51-C10414E06F5A.png
    194,4 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar dün doktora gittim muayene olmak için alt karın bölgemde ağrı vardı biraz enfeksiyon varmış bide gelişmekte olan yumurtaların var bugün yarın catlar dedi ama ovulasyon testi yaptığımda pik görmüyorum hatta ikinci çizgi baya silik neden acaba ? benim hesaplarıma göre yumurtlamaya 4-5 gün var gerçi enfeksiyondan dolayı kesin yine tutmayacak da işte
Kuzum olacak olduktan sonra her turlu olur da ovulasyonda nasıl pık yok yıne yapınca yaz bıze bıde markasınıda

X