Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
21 kadar bekle o zman o gün yap varsa daha net çıkar en azından aynen üzülmek yok birazda şubatta takılırz😀
Öyle canım bekliyorum şuan valla adet tarihimde bu ara düzensiz geçen ay 3 gün erken oldum net bilsem şubata hemen adımı yazdırcamda hahaha kırmızıları bekliyorum ondan sonra programa göre yazdırırım adımı

Güvendiğim tek test ovülasyonda da hamilelikte de laboquik oldu. Hassaslığı güzel. Mesela artimed ovulasyon testi de güzel değil yaniltiyor
Ovülasyon hiç kullanmadımda gebelik testide oğlumda oncomed ve prodoctor ile pozitifleri görmüştüm onun dışında hiçbir testte hayali çıkmadı artimedde öyle görmüştüm ama kimse gördüm yazmadığı için üzerinde durmadım benim göz yanılmamda olabilirdi diye

Canım hamilesin galiba öyle hissettim çünkü dokunamıcak üzerine yatamıcak kadar acıyor hamileyken. Kız bu arada siz nerden çıktınız anamm sessiz takipçimisiniz yoksa iki üç farklı isimler görmeye başladım 😂😂😂😂
Balımm ben sessız kalanlardan arada yazanlardan ama daıma sızın konusmalarınızı tek tek okuyanlardanım 🤪😍 hamıleyım ama saglıklımı degılmı beta takıbı yapıyoruz bakalımm rabbım hayırlısını nasıp etsın 🤲🏻🧿

Canım hamilesin galiba öyle hissettim çünkü dokunamıcak üzerine yatamıcak kadar acıyor hamileyken. Kız bu arada siz nerden çıktınız anamm sessiz takipçimisiniz yoksa iki üç farklı isimler görmeye başladım 😂😂😂😂
Benim bu ilk ayım 🥳 benim de dokundurmuyor beni de hissetseniz keşke . Memelerim küçük benim üstüne yatınca çok baskı olamıyor yastık daha yüksek olduğundan ama bastırdım şimdi aahaha büyük olsa yatamazmışım

Ovülasyon hiç kullanmadımda gebelik testide oğlumda oncomed ve prodoctor ile pozitifleri görmüştüm onun dışında hiçbir testte hayali çıkmadı artimedde öyle görmüştüm ama kimse gördüm yazmadığı için üzerinde durmadım benim göz yanılmamda olabilirdi diye
Prodoctor da hayal kırıklığına uğrayan arkadaşlar oldu. Pozitif gösterdi kan tahlili negatif çıktı

Ay bata da 10 gün var ortalama şimdi heyecandan bekle ki geçsin günler 🥳🥳🥳 inşallah öyledir inşallah hepimiz hamileyizdiiir
İnşallah canım inşallah. Bu arada pozısyonları konusmussunuz ve doggyde kaldım hamıle . Arastırdım . Ikı gun ılıskı bı gun dınlen bır ay boyunca hep boyleydı pcos oldugu ıcın ovulasyonda kullanmadım . Bır arkadasda doggy onermıs. Yumurtlama akıntısı gordugum hafta doggyde ılıskı oldu. Vajınamın ustune pecete koyup akmasın dıye Yuzustu yattım uyudum o hafta sabah dus aldım. Ekım ayındada oyle kalmıstım.

İnşallah canım inşallah. Bu arada pozısyonları konusmussunuz ve doggyde kaldım hamıle . Arastırdım . Ikı gun ılıskı bı gun dınlen bır ay boyunca hep boyleydı pcos oldugu ıcın ovulasyonda kullanmadım . Bır arkadasda doggy onermıs. Yumurtlama akıntısı gordugum hafta doggyde ılıskı oldu. Vajınamın ustune pecete koyup akmasın dıye Yuzustu yattım uyudum o hafta sabah dus aldım. Ekım ayındada oyle kalmıstım.
Benim bu ay hep doggy oldu boşalma nadiren başka pozisyonda oluyor ama şansıma demek ki bilmeden doğrusunu yapmışız ama ben meni içimde en fazla beş dakika durabiliyorum kaslarım kasılıyor dışarı akıveriyor

Merhaba 😊 Sat 17 Aralık, bat 17 Ocak idi. Bugun 1 gün geçince test yaptım. O da bozuk çıktı 😁 Yani kontrol çizgisi bozuk. Digeri kırmızı cikti. Aksam da kan testi verdim hastanede 1193 cikti. 😊 Mervenur277 Mervenur277 ekleyebilirsin canim. Insallah sağlıkla ilerler.

Eklentiler

• 20230118_111651.jpg
    20230118_111651.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20230118-230446_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230118-230446_e-Nabz.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 49
Balımm ben sessız kalanlardan arada yazanlardan ama daıma sızın konusmalarınızı tek tek okuyanlardanım 🤪😍 hamıleyım ama saglıklımı degılmı beta takıbı yapıyoruz bakalımm rabbım hayırlısını nasıp etsın 🤲🏻🧿
Hımm gözün aydın canım saglıkla ilerlesin inşallah 🥰🥰

Merhaba 😊 Sat 17 Aralık, bat 17 Ocak idi. Bugun 1 gün geçince test yaptım. O da bozuk çıktı 😁 Yani kontrol çizgisi bozuk. Digeri kırmızı cikti. Aksam da kan testi verdim hastanede, bir gün gecikmeyle 1193 cikti. 😊 Mervenur277 Mervenur277 ekleyebilirsin canim. Insallah sağlıkla ilerler.
Maşallah canım ikiz olmasın

Merhaba 😊 Sat 17 Aralık, bat 17 Ocak idi. Bugun 1 gün geçince test yaptım. O da bozuk çıktı 😁 Yani kontrol çizgisi bozuk. Digeri kırmızı cikti. Aksam da kan testi verdim hastanede, bir gün gecikmeyle 1193 cikti. 😊 Mervenur277 Mervenur277 ekleyebilirsin canim. Insallah sağlıkla ilerler.
Gözün aydın canım çok guzel bır deger cıkmıs masallah🙏🧿şimdi bıze neleeer yaptın hangı gunler nasıl degerlendırdın neler oldu anlat😃

Merhaba 😊 Sat 17 Aralık, bat 17 Ocak idi. Bugun 1 gün geçince test yaptım. O da bozuk çıktı 😁 Yani kontrol çizgisi bozuk. Digeri kırmızı cikti. Aksam da kan testi verdim hastanede 1193 cikti. 😊 Mervenur277 Mervenur277 ekleyebilirsin canim. Insallah sağlıkla ilerler.
Tebrikler 🧿🧿 Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin 🙏🙏😍😍

X