Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım o doğru bilinen yanlışlar arasında
Kadında boşalma diye bişey yok zaten zevkten dolayı ıslanma o , o ıslaklık zaten spermin ilerlemesini ve canlılığını sağlıyor. Orgazm olayı tepe noktası ama hisle rahatlamayla ilgili ıslaklık demek orgazm demek değil yani..ama orgazm oluyorsan zaten aşırı ıslak oluyorsun o da işte ilerlemesini sağlıyor. Orgazm olmakta şart değil bu arada zaten kadınların bir çoğu olduğunu sanıyor ama çoğu olmuyor bile . Filmlerdeki kadınların manyak manyak bağırması değil yani10 15 belki 30 sn garip bir gerilim hattı gibi bişey geçiyor vajinadan..o yüzden kadının önce olması daha iyi ki o ıslaklık sağlansın

Seni çok iyi anladım cnm
Bazı kadınlar boşaldıgını sanıyor çok ıslandıgı için. Evet bılıyorum ama bnımkı öyle değil Bn kndımı bılıyorum
Ayrıca kadında boşalma diye bısey var (ıslaklık tan bahsetmiyorum)
İkisi arasındaki farkı gayet ıyı bılıyorum
Dediğim gbi Bi 10 saniye gerilim hattı gbi bişey gelip geçiyor.
Bn bunu istedıgım an kendim becerebılıyorum oyuzden faydası olurmu dıye sormak istedim.

Boşalma diye geçmiyor canım boşalma denmiyor yani ben onu epey bi araştırdığım için biliyorum erkek boşalması gibi değiliz biz yani internettede boşalma diye yazdığında orgazm çıkıyor zaten , hatalı terim diyelim ya da .
Ama sen kendi kendine becerebiliyorsan gerçekten şanslısın valla hem de çok faydası olur tabi kimisi ıslanamıyor diye sürekli jel kullanıyor ya senin durumun çok iyi o yüzden

Bn ters teper faydası olmaz belki spermler bu kadar kayganlık yuzunden dısarı çıkar dıye düşünüyordum

Çunku boşalınca baya bayaa sıvı akıyor
Eğer Gercekten spermleri rahme ulaştırıyorsa bu sekılde yapim ozaman

Ooo çok fazlaymış bir iki birşey değil ki nasıl yaparım bilemedim fındık fıstık okey çayla gider

Kızlar hayırlı geceler benimde reglime son 7 gün kaldı yumurtlamanın üstündende 7 gün geçti bu ay hiç beklentim yok içime karalar çöktü sanki hiç çocuğum olmayacak gibi hissediyorum en ufak bir şarkı bile ağlamama sebep oluyor sürekli dua ediyorum bu aralar eşimde söylüyor kafayı bozdun çocukla bu kadar düşünme diye ama elimde değil artık ciddi ciddi bende kendimi çok kötü hissediyorum ne yapsam bilmiyorum daha evlenelim 1 bıçuk yıl oldu 6 aydır deniyorum neredeyse ama araştırmaktan sürekli birşeyler okumaktan çok sıkıldım kafamdan nasıl atabilirim bu durumu

Kuzum sen bana yazmıstn unuttum yazmayı kusura bakma bıçuyun ısler yogundu,takvıye aldım ben sadece prowomen promendı.simdi proceıve dıye bı marka aldık bakalkm hayırlısı ınsallah
Olsun canım hiç önemli değil bende bu ay adet olursam önümüzdeki ay için bu bal karışımından alıcam kocaya da kendime de yedircem fındık fıstık devam

Aynı senin gibiyim nedense bende bu ay böyle hissediyorum

Ozaman bende sipariş veriyorum bir sayfa daha vardı aklımı orası karıştırdı balcı irfan diye orda içindeki arı sütü polen propolis vs daha fazla bilemedim
Balcı irfanı hiç bilmiyorum canım. Açıkçası hiç karşılaştırma da yapmadım. Petekköy balı da yine burdaki arkadaşlardan okudum, aldım. Yine alacak olsam o siteden alırım güvenilir bi site

Balcı irfanı hiç bilmiyorum canım. Açıkçası hiç karşılaştırma da yapmadım. Petekköy balı da yine burdaki arkadaşlardan okudum, aldım. Yine alacak olsam o siteden alırım güvenilir bi site
Tamamdır bende sipariş vereyim ozaman hiç kafa karıştırmayalım zaten sayfası baya gebelik haberleri ile dolu en kötü ihtimalle şifa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…